Engwe M20 2023

100 %
(2 hodnocení)

750W bezkomutátorový motor se špičkovým výkonem 1 000W Zrychlete rychle a svažité cesty s výkonným 750 W motorem (špičkový výkon 1 000 W) a snadno zvládne 10 stupňové svahy.     20*4,0 Fat Pneumatiky Přidávají další stabilitu, bezpečnost a jistotu pro jezdce všech úrovní zkušeností na silnici i v terénu v podmínkách s proměnlivou trakcí.   Systémy dvojitých tlumičů Systémy dvojitých tlumičů sahají od předního hydraulického tlumiče k zadnímu vzduchovému tlumiči. 2krát silnější tlumení nárazů než... Celý popis

Koupit za 36 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

750W bezkomutátorový motor se špičkovým výkonem 1 000W
Zrychlete rychle a svažité cesty s výkonným 750 W motorem (špičkový výkon 1 000 W) a snadno zvládne 10 stupňové svahy.
 

 
20*4,0 Fat Pneumatiky Přidávají další stabilitu, bezpečnost a jistotu pro jezdce všech úrovní zkušeností na silnici i v terénu v podmínkách s proměnlivou trakcí.

 
Systémy dvojitých tlumičů Systémy dvojitých tlumičů sahají od předního hydraulického tlumiče k zadnímu vzduchovému tlumiči. 2krát silnější tlumení nárazů než běžná kola.
 

 
Špičkový dobrodružný design E-bike E-bike inspirovaný rybami od společnosti ENGWE, evoluce, aerodynamický design a technologie pro zvýšení rychlosti.
 

 
Dvoukotoučové brzdy
Přední a zadní kola jsou vybavena dvojitým kotoučovým brzdovým systémem s designem rychlého odvádění tepla, který zajišťuje plynulé brzdění a bezpečné brzdné situace.
 

 
Řazení Shimano 7-Speed ​​Gears
je zajištěno 7-rychlostní přehazovačkou Shimano, která poskytuje spolehlivé a přesné řazení.
 

 
Lehký rám z hliníkové slitiny M20 je vyroben z lehké hliníkové slitiny, celé kolo je o 40% lehčí než kola využívající vysokou uhlíkovou ocel.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Engwe
Modelový rok 2023
Maximální dojezd 75 km
Brzdy kotoučové
Materiál rámu hliníkové

Podobné produkty