Epson Expression Home XP-3150

88 %
(26 hodnocení)

Tiskárna Epson Expression Home XP-3150 Multifunkční barevná tiskárna EPSON Expression Home XP-3150 se stane ideálním řešením pro kvalitní výstup každodenního oboustranného tisku a skenování jak černobílých dokumentů, tak i barevných fotografií. Ovládá se jednoduše pomocí přehledného displeje. Tiskárna poskytuje výjimečnou svobodu libovolné akce díky širokému výběru možností tisku z mobilních zařízení. - podpora mobilního tisku - oddělené barevné cartridge - bezdrátový tisk - automatický oboustranný... Celý popis

Koupit za 1 950 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tiskárna Epson Expression Home XP-3150
Multifunkční barevná tiskárna EPSON Expression Home XP-3150 se stane ideálním řešením pro kvalitní výstup každodenního oboustranného tisku a skenování jak černobílých dokumentů, tak i barevných fotografií. Ovládá se jednoduše pomocí přehledného displeje. Tiskárna poskytuje výjimečnou svobodu libovolné akce díky širokému výběru možností tisku z mobilních zařízení.

- podpora mobilního tisku

- oddělené barevné cartridge

- bezdrátový tisk

- automatický oboustranný tisk

Služba Email Print
Uživatelé smartphonů a tabletů si mohou stáhnout aplikaci Email Print a můžou používat bezdrátový tisk a skenování. Funkce Email Print podporuje tisk odkudkoli a odesílat dokumenty a fotografie přímo do tiskárny prostřednictvím e-mailu. Rozhraní Wi-Fi Direct usnadňuje tisk z kompatibilních bezdrátových zařízení bez nutnosti připojení k síti. Kreativní uživatelé si oblíbí aplikaci Creative Print, která vám umožní tisknout fotografie přímo z Facebooku, vytvořit si vlastní pohlednice, kancelářské potřeby nebo udělat s vlastními fotografií omalovánky.

Oboustranný tisk a vysoká produktivita
Tiskárna je vybavena funkcemi, které snižují spotřebu energie a šetří čas. Spotřebu papíru můžete snížit až o 50% díky oboustrannému tisku. Podporuje papíry různých formátů a typů od klasického formátu papíru A4 přes obálky, štítky a fotopapír, získáte tak vysoce kvalitní výtisky.

Snadné použití
Tiskárna je intuitivní a má mnoho snadno použitelných funkcí. Tisknete rychle, aniž byste museli něco zdlouhavě nastavovat. Tisknout se dá i bez počítače, k tomu slouží 3.7cm LCD displej v barevném provedení. Všechna potřebná tlačítka jsou přímo na tiskárně.

Ekonomické řešení
Tiskárna Epson Expression Home XP-3150 se vyznačuje čtyřmi oddělenými barevnými kazetami - černá, růžová, modrá a žlutá. Díky tomu ušetříte, protože můžete vždy vyměnit jen tu jednu barvu, která zrovna došla. Barevné pigmentové inkousty navíc vytváří výtisky s živými barvami.

Klíčové vlastnosti

- barevná inkoustová multifunkční tiskárna

- A4 tisk, skenování, kopírování

- 3.7 cm barevný LCD displej

- rychlost tisku černobíle až 10 stránek A4 za minutu, 5 stránek barevně za minutu

- rozlišení 5760 x 1440 dpi

- zásobník s předním plněním na 100 listů

- oboustranný tisk

- Epson Scan 2, Apple AirPrint

- USB, WiFi

- oddělené barevné cartridge

- rozměry 375 x 300 x 170 mm

- hmotnost 4.3 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Epson
Maximální formát A4
Barevný tisk ano
Typ zařízení inkoustové
Oddělené náplně ano
Displej ano
Automatický podavač ne
Šířka 375 mm
Výška 170 mm
Hloubka 300 mm
Hmotnost 4.3 kg
Rozlišení scanneru 5760 x 1440 DPI
Automatický oboustranný tisk ano
Rozlišení tisku 5760 x 1440
USB ano
LPT ne
Wi-Fi ano
Bluetooth ne
LAN (RJ45) ne
Čtečka karet ne
PictBridge ne
Zobrazit více parametrů