Ergodo Avila

95 %
(23 hodnocení)

Kancelářské křeslo ERGODO Avila Kancelářská židle ERGODO AVILA představuje moderní, elegantní křeslo v černé barvě s mnoha funkcemi, které zajišťují vysoký komfort sezení.   Model Avila nabízí funkci nastavení sedáku i opěráku s možností nastavení bederní podpěry a opěrky hlavy. Celé křeslo je ergonomicky vytvarované pro podporu správného a zdravého sezení. Kancelářské křeslo ERGODO AVILA je vhodné pro uživatele s výškou postavy od 145 cm do 185 cm. Své upotřebení si najde v každé kanceláři i... Celý popis

Koupit za 3 580 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kancelářské křeslo ERGODO Avila
Kancelářská židle ERGODO AVILA představuje moderní, elegantní křeslo v černé barvě s mnoha funkcemi, které zajišťují vysoký komfort sezení.  

Model Avila nabízí funkci nastavení sedáku i opěráku s možností nastavení bederní podpěry a opěrky hlavy. Celé křeslo je ergonomicky vytvarované pro podporu správného a zdravého sezení.

Kancelářské křeslo ERGODO AVILA je vhodné pro uživatele s výškou postavy od 145 cm do 185 cm. Své upotřebení si najde v každé kanceláři i pracovně.

Polohovatelný sedák s ergonomickým tvarem

Sedák potažený příjemnou kvalitní černou látkou, jehož výplň tvoří pěna s vysokou hustotou, je téměř rovný. Přední část je mírně zaoblená směrem dolů. 

Sedák si můžete výškově nastavit tak, aby co nejvíce vyhovoval Vaším potřebám. Výšku si regulujete páčkou umístěnou pod sedákem

Tento ergonomicky tvarovaný sedák, při správném nastavení výšky sedu podle postavy uživatele, poskytuje komfort při práci a podporuje prokrvení nohou.

Plnohodnotné polohování opěradla

O oporu Vašich zad se postará opěrák potažený pevnou vzdušnou síťovinou s jednoduchým, ale zároveň elegantním vzorem. I když je síťovina pevná, tak mírně pruží a nikde netlačí. Perfektně se Vám poddá!

Synchronní mechanismus křesla Ergodo Avila poskytuje uživateli nastavení sklonu opěradla s možností aretace (zajištění) v několika polohách do úhlu 135°. Možnost zaaretování ve větších úhlech náklonu opěradla využijete v době odpočinku nebo relaxace.
Křeslo nabízí i využití zdravého dynamického sezení, kdy opěradlo neustále kopíruje Vaše záda, a tím i Váš pohyb při různých náklonech. Tuhost pohybu se nastavuje pomocí velkého plastového šroubu pod sedadlem podle hmotnosti uživatele (nastavení protiváhy).

Dynamické sezení podporuje zdravé sezení.

Bederní opěrka pro snížení rizika bolesti zad

Součástí opěradla je bederní opěrka vyrobená z kvalitního jemně pružného plastu.

Bederní opěrka nabízí polohování nahoru a dolů pro perfektní doladění opory zad v bederní oblasti.

Vlastnosti opěrky, mezi které patří tvar, pružnost plastu a tím i jeho flexibilita, zajišťují příjemnou a dokonalou oporu Vaších beder, která zmírňuje riziko bolesti zad.

 

Nastavitelná opěrka hlavy

Celé opěradlo je zakončeno 2D opěrkou hlavy ve stejném provedení vzdušné síťoviny, kterou má opěrka zad.

Hlavovou opěrku 2D můžete polohovat výškově i úhlově pro nastavení Vaši nejideálnější polohy.

Opěrku hlavy oceníte v době odpočinku a relaxace, kdy si uvolníte celé tělo, vstřebáte si myšlenky a polevíte napětí v oblasti krční páteře.

 

Polohovatelné područky s měkčeným povrchem

Podporu Vašemu předloktí dopřejí polohovatelné područky s měkčeným povrchem. Područky lze polohovat výškově v rozmezí 9ti cm.

Pro dlouhou životnost je vhodné područky používat pouze jako oporu Vaších loktů a předloktí.
Nikdy si na područky nesedejte, nezvedejte se o ně celou svou váhou a nepoužívejte nepřiměřenou sílu.

Nosnost do 150kg díky kovovému kříži

Stabilitu křesla zajišťuje pevný pětiramenný chromovaný kovový kříž s nosností do 150 kg.

Součástí kříže jsou velká 60ti mm kolečka. 

Odnímatelné ramínko na oděv

Kancelářská židle ERGODO AVILA disponuje také ramínkem na oděv umístěném na zadní straně opěradla.

Křeslo tímto nabízí perfektní využití pro odložení saka, kabátku nebo svetříku.

 

    

S plným využitím možností nastavení křesla vydržíte pracovat i dlouhé hodiny.

Kancelářské křeslo ERGODO AVILA je navrženo do firemních kanceláří, školství, úřadů a jiných zařízení. Křeslo můžete ale využít i v domácí pracovně.

 Decentní a moderní design tohoto křesla se hodí do každé místnosti a nikdy Vás neomrzí!

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ergodo
Nosnost 150 kg
Výška sedáku 58 cm
S opěrkou hlavy ano
Hloubka sedáku 50 cm
Šířka sedáku 49 cm

Podobné produkty