Brankářské rukavice pro mladé brankáře s ochranou 4 prstů a negativním střihem pro optimální padnutí. Velikosti: 3 - 7,5 v polovičních velikostech, 8 - 10 v plných číslech. Dlaň: 3 mm měkký latex pro dobrý úchop míče. Svršek: Měkký latexový svršek, pružný střih, ochrana 4 prstů snižuje zranění při tréninku, nobo zápase. Střih: negativní střih pro optimální padnutí a cit pro míč, prodyšné airmesh vrstvy. Zapínání: Krátká západka na suchý zip a systém snadného vstupu, prodloužená bandáž pro dokonalé... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brankářské rukavice pro mladé brankáře s ochranou 4 prstů a negativním střihem pro optimální padnutí. Velikosti: 3 - 7,5 v polovičních velikostech, 8 - 10 v plných číslech.
Dlaň: 3 mm měkký latex pro dobrý úchop míče. Svršek: Měkký latexový svršek, pružný střih, ochrana 4 prstů snižuje zranění při tréninku, nobo zápase. Střih: negativní střih pro optimální padnutí a cit pro míč, prodyšné airmesh vrstvy. Zapínání: Krátká západka na suchý zip a systém snadného vstupu, prodloužená bandáž pro dokonalé uchycení na ruku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Erima