Eroute Cargo Elektrická nákladní tříkolka T425 45 Ah

0 %
(0 hodnocení)

Elektrická nákladní tříkolka Eroute T425 je výkonná a spolehlivá volba pro přepravu nákladu. S maximálním výkonem 1500 W a vysokokapacitní baterií 45 Ah dosahuje T425 rychlosti až 25 km/h a na jedno nabití má dojezd až 60 km. Tříkolka je také plně v souladu s předpisy a lze ji zaregistrovat na registrační značku. Výkonná a spolehlivá elektrická nákladní tříkolka - Maximální výkon 1500 W - Kapacita baterie 45 Ah - Maximální rychlost až 25 km/h - Dojezd až 60 km na jedno nabití - Nosnost až... Celý popis

Popis

Elektrická nákladní tříkolka Eroute T425 je výkonná a spolehlivá volba pro přepravu nákladu. S maximálním výkonem 1500 W a vysokokapacitní baterií 45 Ah dosahuje T425 rychlosti až 25 km/h a na jedno nabití má dojezd až 60 km. Tříkolka je také plně v souladu s předpisy a lze ji zaregistrovat na registrační značku.

Výkonná a spolehlivá elektrická nákladní tříkolka

- Maximální výkon 1500 W

- Kapacita baterie 45 Ah

- Maximální rychlost až 25 km/h

- Dojezd až 60 km na jedno nabití

- Nosnost až 300 kg

Přeprava nákladu a zboží s elektrickou nákladní tříkolkou Eroute Cargo T425

Jednou z hlavních předností modelu T425 je jeho obrovský nákladový prostor, který je jedním z největších na trhu, za příplatek lze vybavit také střechou. To usnadňuje bezpečné uložení a přepravu předmětů, jako je dřevo a další materiály. Celková výška tříkolky včetně střechy je 184 cm, což usnadňuje průjezd dopravou a parkování v úzkých prostorech.

Výhody elektrické nákladní tříkolky Eroute Cargo T425

- Ekologický způsob dopravy

- Spolehlivá a efektivní přeprava zboží a vyřizování záležitostí

- Snižuje uhlíkovou stopu

Přednosti elektrické nákladní tříkolky Eroute Cargo T425

- Možnost registrace tříkolky pro registrační značku

- Kvalitní baterie, které při správném zacházení a údržbě vydrží až 5 let

- Prostorný nákladový prostor, který lze za příplatek vybavit střechou (výška 184 cm)

Výkon, praktičnost a udržitelnost

Kromě výkonu a praktičnosti je model T425 také ekologický, protože je vybaven kvalitními bateriemi, které mohou při správném zacházení a údržbě vydržet až 5 let. A pro ty, kteří potřebují zaregistrovat tříkolku pro registrační značku, je T425 plně vyhovující a připravená vyrazit na silnice.

Celkově je elektrická nákladní tříkolka Eroute T425 silnou a spolehlivou volbou pro osoby, které chtějí své každodenní cesty učinit pohodlnějšími a udržitelnějšími. Ať už jste podnikatel nebo jednotlivec, který hledá spolehlivý způsob přepravy, T425 je vynikající volbou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Eroute
Nosnost 300 kg
Doba nabíjení 6 - 8 h