Esotec Water Drops 101100

89 %
(17 hodnocení)

Zapomeňte na zalévání konví! Praktický solární zavlažovací systém nabízí automatické zavlažování skleníků, fóliovníků, rady květináčů a to nezávisle od elektrické sítě. Efektivní metoda kapkového zavlažování zaručuje ekonomické nakládání se vzácnou vodou. Odkapávače si můžete umístit nezávisle od sebe a tím přímo zavlažovat půdu, což minimalizuje vypařování vlhkosti a tím předcházíte vzniku plísní na listech. Provoz zavlažovacího systému: Praktický automatický systém zavlažuje vaše rostliny 2... Celý popis

Koupit za 2 357 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zapomeňte na zalévání konví! Praktický solární zavlažovací systém nabízí automatické zavlažování skleníků, fóliovníků, rady květináčů a to nezávisle od elektrické sítě. Efektivní metoda kapkového zavlažování zaručuje ekonomické nakládání se vzácnou vodou. Odkapávače si můžete umístit nezávisle od sebe a tím přímo zavlažovat půdu, což minimalizuje vypařování vlhkosti a tím předcházíte vzniku plísní na listech.

Provoz zavlažovacího systému:

Praktický automatický systém zavlažuje vaše rostliny 2 krát denně a to díky solární energii. Jakmile systém zachytí ranní sluneční paprsky, začne se nabíjecí proces a také první závlaha. Druhá závlaha následuje večer když zapadne slunce a skončí se proces nabíjení. Délku závlahy si nastavíte otočným ovladačem v rozmezí 30 sekund až 12 minut v 6 stupňových krocích. Box tohoto systému zahrnuje kromě baterie a všech připojení i praktickou zásuvku pro příslušenství. Voda je nasávána přes kovové sítko, které se nachází na konci hadici. Pouze ji vložte do sudu s vodou, nebo na přívod čisté vody. Součástí výbavy je i plovák, který v případě nedostatku vody vypne čerpadlo, aby se zabránilo chodu na sucho a také signalizuje to pomocí LED. Flexibilní závlahová hadice může být rozřezaná na požadované délky, například od rostlinky k rostlince. Dodaný solární panel zapíchněte do země nebo uchyťte na místo aby měl přímý výhled na slunce. Kabel dlouhý 2m usnadňuje výběr vhodného místa iv případě, že ostatní komponenty jsou ve stínu. Funkce "Test" umožňuje okamžitý test správného umístění odkapávačů.

O zbytek se už postará slunce a zabudovaná baterie.

Vlastnosti:

Ekonomické kapkové zavlažování 2 krát denně
Automatické nasávání vody ze sudu
Volitelný průtok mezi 0,5 až 6 litrů během jednoho intervalu závlahy
Vysoce kvalitní krystalický solární modul
15 volně uložitelných hadicových držáků a odkapávačů
Nastavitelná délka zavlažování pro každý cyklus

Technické parametry:

Rozměry systémového boxu: cca 20 x 18 x 6cm s 5 úchyty na stěnu
Baterie: NiMH 3,6V, 1200mAh, vyměnitelná
Krystalický solární modul: 6V, 1Wp
Rozměry solárního modulu: 12 x 10 x 1,6 cm s 2m kabelem
Čerpadlo: DC, s průtokem 0,5l / min a výtlačnou výškou 2m
Délka jednotlivého zavlažování: 30s až 12min.
Průtok: maximum 12l za 24h
LED dioda: zelená -Normální provoz, červené blikanie- přerušení dodávky vody
K dispozici na zakoupení náhradní batérie Esotec 901021 3,6V, 1300mAh. Baterii je nutné zakoupit až v případě nedostatečného výkonu zavlažování.

Obsah balení:

Systémový box se zabudovanou baterií, ovládáním, DC čerpadlem, otočným ovladačem, LED kontrolkami a kabeláží
Krystalický solární modul se zapíchněte hrotem a montážnímu úchytu
Cca 5m zavlažovací hadice (na rozstříhání dle potřeby)
15 držáků na hadice
15 T-ček
15 odkapávačů
2m přívodní hadice na vodu s kovovým sítkem
Redukční ventil, koncovka a odvětrační ventil
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Esotec
Zavlažovací systémy ano