Eta UniBag 990068000 4 ks

94 %
(123 hodnocení)

ETA UNIBAG sáčky Už nikdy nebudete muset řešit, jaké sáčky do vysavače potřebujete. Adaptér na sáčky do vysavače vám zajistí, že váš vysavač bude kompatibilní se sáčky ETA a vy si už nebudete muset zjišťovat, jaké sáčky použít. Sáčky UNIBAG jsou navíc až o 25 % větší oproti ostatním sáčkům do vysavače díky své speciální konstrukci.   Klíčové vlastnosti: - Zachytí více jemného prachu než běžné papírové sáčky - Odolný proti vlhkosti a ostrým předmětům - Maximalizuje dobu sacího výkonu vysavače... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ETA UNIBAG sáčky

Už nikdy nebudete muset řešit, jaké sáčky do vysavače potřebujete. Adaptér na sáčky do vysavače vám zajistí, že váš vysavač bude kompatibilní se sáčky ETA a vy si už nebudete muset zjišťovat, jaké sáčky použít. Sáčky UNIBAG jsou navíc až o 25 % větší oproti ostatním sáčkům do vysavače díky své speciální konstrukci.

 
Klíčové vlastnosti:

- Zachytí více jemného prachu než běžné papírové sáčky

- Odolný proti vlhkosti a ostrým předmětům

- Maximalizuje dobu sacího výkonu vysavače

- Až o 25 % větší objem sáčku díky speciální konstrukci

- V balení 4 ks, každý o objemu 3 l

 

 Revoluční univerzální sáček ETA UNIBAG pro všechny běžné vysavače.
 
Vysoká odolnost

Jsou také vyrobené ze speciálního materiálu odolného proti střepům a ostrým předmětům, které byste v průběhu vysávání mohli vysát. Je také odolný proti vlhkosti a vydrží až 4× déle než běžný sáček.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Eta
Počet kusů v balení 4 ks
Materiál netkaná textílie