Dámské rukavice Etape Diana WS+ s elastickým prodloužením zápěstí vyrobené z materiálu Softshell s membránou a zateplením. Rukavice mají termoizolační vrstvu Thinsulate 3M a umožňují ovládání dotykového displeje. Dlaň je anatomicky tvarovaná a je opatřena silikonovou protiskluzovou úpravou. Na placi je fleece pro otírání potu. Zesílení mezi palcem a ukazovákem. Teplotní rozsah: -15°C až 0°C Složení: 55 % Polyester, 35 % Polyamid, 5 % Elastan, 5 % Polyuretan Smart Touch.Rukavicemi vybavenými touto... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dámské rukavice Etape Diana WS+ s elastickým prodloužením zápěstí vyrobené z materiálu Softshell s membránou a zateplením. Rukavice mají termoizolační vrstvu Thinsulate 3M a umožňují ovládání dotykového displeje.
Dlaň je anatomicky tvarovaná a je opatřena silikonovou protiskluzovou úpravou. Na placi je fleece pro otírání potu. Zesílení mezi palcem a ukazovákem.
Teplotní rozsah: -15°C až 0°C
Složení: 55 % Polyester, 35 % Polyamid, 5 % Elastan, 5 % Polyuretan

Smart Touch.Rukavicemi vybavenými touto technologií je možné ovládat dotykové displeje mobilních telefonů, tabletů, kamer, fotoaparátů nebo navigací.
SoftShell.Funkční elastický materiál odolný větru a vodě s vynikajícími termoizovalčními a transpiračními vlastnostmi. Díky třívrstvé struktuře nabízá maximální komfort a ochranu. Vnitřní vrstva je tvořena funkční membránou odolnou proti větru a vodě (vodní sloupec 10.000 mm, index prodyšnosti 10.000 g/m2/24hod). Vnější vrstvu tvoří voděodpudivý materiál s elastickými vlákny, který rychle schne.
Thinsulate 3M.Materiál s vynikajícími termoizolačními vlastnostmi. Je tvořen velkým množstvím mikrovláken, které společně se vzduchem tvoří velmi účinnou termoizolační vrstvu.
Zobrazit více

Parametry

Značka Etape
Materiál vnitřní ne
Délka dlouhé