Etape Garda SF black

96 %
(10 hodnocení)

Cyklistické rukavice Etape Air s hřbetem z elastického materiálu a elastické síťoviny nabízí maximální komfort a ventilaci. Jsou vybaveny zesílenou vrstvou mezi palcem a ukazovákem pro otočné řazení a komfortním zapínáním na suchý zip.   Technologie GelPRO - pohoda a bezpečnost!Speciální gelová výstelka zajišťuje maximální a dlouhodobou ochranu ruky před otřesy a vibracemi. Chrání ruku také v případě pádu z kola. Její vhodné umístění a tvar mají zásadní vliv na pohodlí při jízdě na kole a na bezpečnost.... Celý popis

Koupit za 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cyklistické rukavice Etape Air s hřbetem z elastického materiálu a elastické síťoviny nabízí maximální komfort a ventilaci. Jsou vybaveny zesílenou vrstvou mezi palcem a ukazovákem pro otočné řazení a komfortním zapínáním na suchý zip.
 
Technologie GelPRO - pohoda a bezpečnost!Speciální gelová výstelka zajišťuje maximální a dlouhodobou ochranu ruky před otřesy a vibracemi. Chrání ruku také v případě pádu z kola. Její vhodné umístění a tvar mají zásadní vliv na pohodlí při jízdě na kole a na bezpečnost.
TakeOff systém - inovace, která potěší!Usnadňuje svlékání rukavic. Dva silikonové pásky nijak nepřekáží a umožňují velmi pohodlně sundat rukavice i ze spocených rukou.
Max Air Comfort - dopřejte si pohodlí!Použití velmi prodyšných materiálů na rukavicích umožňuje intenzivní odvod potu od pokožky. Výsledkem je velmi příjemný pocit i při špičkovém sportovním výkonu a za velmi teplého počasí.
Anti Slip System - kolo pod kontrolou!Na dlani jsou použity vhodně tvarované protiskluzové materiály, které umožňují pevné držení řídítek a zamezují proklouznutí.
Sweat Dry Comfort - příjemné vylepšení!Jemné antibakteriální froté na palci pro otření potu při horkém počasí nebo namáhavé jízdě.
Zobrazit více

Parametry

Značka Etape
Délka krátké
Období letní