Tradiční bavlněné šátky velikosti 70x70cm u nás najdete v různých provedeních. Vybrat si můžete ze tří vzorů svůj nejoblíbenější, můžete mít šátek vzor kašmír, se vzory květů nebo s roztomilými puntíky. Každý vzor v několika příjemných sytých barvách. Klasický šátek má nespočet možností využití. Nemusíte jej pouze vázat kolem hlavy, i když ve větrném počasí poslouží šátek na hlavě naprosto skvěle. Příjemný bavlněný šátek si můžete uvázat kolem krku nebo jako čelenku, použít ho jako módní doplněk... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tradiční bavlněné šátky velikosti 70x70cm u nás najdete v různých provedeních. Vybrat si můžete ze tří vzorů svůj nejoblíbenější, můžete mít šátek vzor kašmír, se vzory květů nebo s roztomilými puntíky. Každý vzor v několika příjemných sytých barvách.
Klasický šátek má nespočet možností využití. Nemusíte jej pouze vázat kolem hlavy, i když ve větrném počasí poslouží šátek na hlavě naprosto skvěle. Příjemný bavlněný šátek si můžete uvázat kolem krku nebo jako čelenku, použít ho jako módní doplněk do vlasů i na mnoho jiných způsobů.
Zobrazit více

Parametry

Značka Etex Hořice
Typ na hlavu