nejlepším lepidlům pro aplikaci štrasových kamínků. Snadno také přilepí i flitry, kamínky z umělé hmoty, perličky, peříčka a drobné látkové aplikace. Díky své pružnosti tyto dekorace neopadávají. Lepidlo má ze začátku mléčnou barvu - po nanesení na materiál a chvilkovém čekání zaschne a zprůhlední. Velmi snadno se používá. Lahvička má delší aplikátor, který vám umožní přesné nanesení lepidla. - Obsah: 115 ml - Lepidlo Crystal Clover je ideální pro: lepení kamenů na materiály různé struktury a tloušťky... Celý popis

Koupit za 470 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

nejlepším lepidlům pro aplikaci štrasových kamínků. Snadno také přilepí i flitry, kamínky z umělé hmoty, perličky, peříčka a drobné látkové aplikace. Díky své pružnosti tyto dekorace neopadávají. Lepidlo má ze začátku mléčnou barvu - po nanesení na materiál a chvilkovém čekání zaschne a zprůhlední. Velmi snadno se používá. Lahvička má delší aplikátor, který vám umožní přesné nanesení lepidla.

- Obsah: 115 ml
- Lepidlo Crystal Clover je ideální pro:
lepení kamenů na materiály různé struktury a tloušťky (lycra, síťovina, hladký samet, šifon, krep, tyl
- štrasové kamínky, nalepovací peříčka, třásně, flitry, perličky
- lepení ozdob na oblečení, boty, tašky
- ruční práce

Návod na lepení:
Aplikátor lepidla zastřihněte tak, aby jste mohli lepidlo z tuby lehce vytlačit. Poté naneste lepidlo na látku v podobě tečky o velikosti kamínků či velikosti aplikace, kterou budete lepit. Vyčkejte asi 15-20 sekund. Poté lepidlo jemně zatuhne a stane se lepkavé. V tu chvíli přiložte na lepidlo kamínek či jinou aplikaci nejlépe pomocí aplikační tyčinky nebo tužky a jemně přitlačte.

Doporučení:
Je dobré si před aplikací rozmyslet kam a v jaké vzdálenosti od sebe budete kamínky lepit. Předejdete tak chybám při lepení a znehodnocení aplikace. Perte do teploty 30°C, nejlépe v ruce. Po vyprání lepidlo zbělá, po zaschnutí se stává opět průsvitným.
Zobrazit více