Dívčí nebo dámské legíny LOTTO dlouhé a 3/4 Naprosto unikátní polyesterový materiál má za výsledek legíny lehké jako pírko (každý na dotyk řekne bambus). Pokud patříte mezi ty, které si rády obléknou oblečení z materiálu neskutečně měkkého a hebkého, o kterém nebudete po chvilce ani vědět, pak jsou legíny Lotto tou nejlepší volbou pro Vás. Legíny jsou vhodné jak pro vyšší aktivitu, tak pro domácí pohodu. Jsou natolik příjemné, že si je nebudete chtít sundat celý den.  Toto polyesterové vlákno má... Celý popis

Koupit za 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dívčí nebo dámské legíny LOTTO dlouhé a 3/4
Naprosto unikátní polyesterový materiál má za výsledek legíny lehké jako pírko (každý na dotyk řekne bambus).
Pokud patříte mezi ty, které si rády obléknou oblečení z materiálu neskutečně měkkého a hebkého, o kterém nebudete po chvilce ani vědět, pak jsou legíny Lotto tou nejlepší volbou pro Vás.
Legíny jsou vhodné jak pro vyšší aktivitu, tak pro domácí pohodu.
Jsou natolik příjemné, že si je nebudete chtít sundat celý den. 
Toto polyesterové vlákno má oblý povrch, proto je na dotek velmi hladké a sedí perfektně na těle. Je také rychleschnoucí a pozoruhodně prodyšné, v horku je materiál přirozeně chladný na dotek a legíny nám tak poskytují komfort i při sportovních aktivitách v teplých dnech. Vyznačuje se skvělou ventilací a absorpcí, a tak na rozdíl od bavlny nenasakuje pachy a odvádí vlhkost. Naše legíny jsou pevné a trvanlivé, proto s vámi tyto legíny budou držet dlouho krok.
Legíny perfektně drží v pase díky vyššímu střihu. V pase je vsunutá guma, kterou lze regulovat dle potřeby
Zobrazit více

Bazarové nabídky