Evolis Badgy200 B22U0000RS

0 %
(0 hodnocení)

Kompletní řešení, které je ekonomické a snadno se používá - Evolis Badgy200 splní požadavky na grafickou personalizaci a rychlou tvorbu karet v malých dávkách. Kompletní ID Systém obsahuje vše potřebné k okamžitému tisku karet s fotografií. Včetně barevných náplní, plastových karet a tiskového software. Evolis Badgy200 je určena pro roční tisk do 500 karet. Sada obsahuje: tiskárnu Evolis Badgy200, 100 ks plastových PVC karet (0,76 mm), tiskovou náplň YMCKO na 100 jednostranných tisků, tiskový... Celý popis

Koupit za 27 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kompletní řešení, které je ekonomické a snadno se používá - Evolis Badgy200 splní požadavky na grafickou personalizaci a rychlou tvorbu karet v malých dávkách. Kompletní ID Systém obsahuje vše potřebné k okamžitému tisku karet s fotografií. Včetně barevných náplní, plastových karet a tiskového software. Evolis Badgy200 je určena pro roční tisk do 500 karet.

Sada obsahuje:

tiskárnu Evolis Badgy200,
100 ks plastových PVC karet (0,76 mm),
tiskovou náplň YMCKO na 100 jednostranných tisků,
tiskový SW Badge Studio pro návrh a správu tisku.

Úspora času
Evolis Badgy200 zvládne vytisknout až 95 barevných karet za hodinu. Můžete také importovat data z databáze, pomocí jednoho kliknutí doplnit informace do designu vaší karty a zahájit tisk sady vašich karet jediným příkazem, včetně variabilních dat.
Snadné použití
Badgy200 se instaluje a používá jako běžná kancelářská tiskárna. Můžete vložit karty do podavače a vyjmout je z výstupního zásobníku – oba jsou umístěny z přední strany tiskárny.
Je kompaktní
Tiskárna Evolis Badgy200 je menší než list papíru formátu A4, což znamená, že se snadno vejde na jakékoliv pracovní místo. Díky nízké hmotnosti (pouze 1.7 kg) a přenosné tašce (prodávána samostatně) můžete Badgy snadno přenášet. 

 
Rozšíření záruky pro Evolis Badgy200:

+ 12 měsíců záruky navíc,
+ 12 měsíců záruky navíc (odběr, oprava, vrácení),
+ 24 měsíců záruky navíc,
+ 24 měsíců záruky navíc (odběr, oprava, vrácení),
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Evolis