Ozdobte svou ruku luxusně vypadajícím stříbrným prstenem s bílým oválným Swarovski krystalem.  Prsten je vyroben z kvalitního stříbra s ryzostí 925/1000 včetně povrchové úpravy rhodiem. Rhodium šperk ochrání proti zčernání, zežloutnutí i poškrábání. Prsten zdobí velký oválný Swarovski krystal, který je po obvodu ještě osázen drobnějšími krystalky. Do šperku není přidán žádný nikl, a tak jej mohou bez obav nosit i alergici.  Prsten pro Vás ručně vyrobily  šikovné šperkařky firmy Evolution Group... Celý popis

Koupit za 718 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ozdobte svou ruku luxusně vypadajícím stříbrným prstenem s bílým oválným Swarovski krystalem. 

Prsten je vyroben z kvalitního stříbra s ryzostí 925/1000 včetně povrchové úpravy rhodiem. Rhodium šperk ochrání proti zčernání, zežloutnutí i poškrábání. Prsten zdobí velký oválný Swarovski krystal, který je po obvodu ještě osázen drobnějšími krystalky. Do šperku není přidán žádný nikl, a tak jej mohou bez obav nosit i alergici. 

Prsten pro Vás ručně vyrobily  šikovné šperkařky firmy Evolution Group CZ na provozovně v Jablonci nad Nisou. Pravost Swarovski krystalů potvrdí certifikát pravosti, který je k výrobku přiložen. 

Materiál: Stříbro 925/1000, krystal
Barva: stříbrná, čirá
Velikost: 58mm
Typ: s kamínkem
Váha: 2,9 g

 

- jemný a elegantní prsten se Swarovski krystalem

- velký oválný Swarovski krystal je v bílé barvě

- po obvodu osázen ještě drobnými bílými Swarovski krystalky

- stříbro s ryzostí 925/1000

- povrchová úprava rhodiem

- vhodné i pro alergiky - neobsahuje nikl

- ruční výroba v Jablonci nad Nisou

- certifikát pravosti Swarovski krystalů

- dárková krabička

 

 

 Společnost Evolution Group CZ je ryze českým výrobcem originálních stříbrných šperků a bižuterie dekorovaných Swarovski krystaly. Veškeré výrobky jsou výsledkem práce zručných šperkařek z provozovny v Jablonci nad Nisou. Firma Evolution Group CZ si zakládá na poctivé ruční práci a udržení vysoké kvality i jakosti každého výrobku. Snaží se myslet na to, že ženy jsou rozmanité a mají různý vkus. I proto je sortiment velmi různorodý, tak aby si z něho vybrala každá žena.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Evolution Group CZ
Druh kamene krystal