Stříbrné náušnice s bílou říční perlou. Náušnice 21081.1 jsou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925/1000 a zaujmou především díky říční perle kvality AA v bílé barvě. Šperk neobsahuje přídavek niklu, a tak ho mohou nosit i lidé náchylní k alergické reakci. Náušnice mají zapínání na klips, díky kterému je mohou nosit ženy, které nemají propíchnuté uši. Náušnice s perlou jsou poctivou ruční prací z Jablonce nad Nisou. Pravost říčních perel Vám doloží certifikát pravosti, který je ke šperku přiložen.... Celý popis

Koupit za 958 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stříbrné náušnice s bílou říční perlou. Náušnice 21081.1 jsou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925/1000 a zaujmou především díky říční perle kvality AA v bílé barvě. Šperk neobsahuje přídavek niklu, a tak ho mohou nosit i lidé náchylní k alergické reakci. Náušnice mají zapínání na klips, díky kterému je mohou nosit ženy, které nemají propíchnuté uši.

Náušnice s perlou jsou poctivou ruční prací z Jablonce nad Nisou. Pravost říčních perel Vám doloží certifikát pravosti, který je ke šperku přiložen.

K výrobku obdržíte ZDARMA dárkovou krabičku a taštičku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Evolution Group CZ
Materiál stříbro
Určení pro ženy
Typ zapínání na klips
Hmotnost 3 g