Luxusními visacími zlatými náušnicemi s pravou bílou říční perlou dodáte šmrnc nejen svému pracovnímu outfitu, ale tímto jedinečným šperkem podtrhnete i krásu své večerní róby. Visací náušnice 921009.1 jsou zdobeny bílou říční perlou té nejvyšší kvality AAA, kterou doplňuje kvalitní 14karátové zlato ryzosti 585/1000, jenž šperku přidává luxusní vzhled a eleganci. Náušnice se zapínají na zlatou klapku, která je dokonale ochrání proti nechtěné ztrátě. Zlaté náušnice pro Vás ručně vyrobily naše... Celý popis

Koupit za 4 898 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Luxusními visacími zlatými náušnicemi s pravou bílou říční perlou dodáte šmrnc nejen svému pracovnímu outfitu, ale tímto jedinečným šperkem podtrhnete i krásu své večerní róby.
Visací náušnice 921009.1 jsou zdobeny bílou říční perlou té nejvyšší kvality AAA, kterou doplňuje kvalitní 14karátové zlato ryzosti 585/1000, jenž šperku přidává luxusní vzhled a eleganci. Náušnice se zapínají na zlatou klapku, která je dokonale ochrání proti nechtěné ztrátě.
Zlaté náušnice pro Vás ručně vyrobily naše šikovné šperkařky v provozovně v Jablonci nad Nisou. Pro výrobu šperku bylo použito zlato ryzosti 585/1000. Pravost zlata a říčních perel Vám doloží certifikát pravosti, který najdete přiložený u náušnic.
Šperk Vám dodáme v originální krabičce a dárkové taštičce, kterou od nás získáváte zdarma.
Se zlatými náušnicemi s bílou říční perlou se budete cítit naprosto výjimečná! Parametry zlatých 14karátových visacích náušnic s bílou říční perlou 921009.1

- luxusní zlaté visací náušnice s perlou
- náušnice jsou zdobeny pravými říčními perlami
- kvalita perel AAA
- velikost perly je 8 mm
- hmotnost zlata je 1,02 g
- hmotnost celého šperku je cca 2,19 g*
- 14karátové zlato
- ryzost zlata 585/1000
- zapínání náušnic na klapku
- šperk obsahuje certifikát pravosti
- náušnice Vám dodáme v krabičce a dárkové taštičce
*hmotnost šperku je pouze orientační a liší se kus od kusu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Evolution Group CZ
Materiál zlato
Určení pro ženy
Barva žlutá
Délka 1.8 cm
Typ zapínání na klips
Druh kamene perla
Hmotnost 2.19 g
Typ náušnic visací
Ryzost 585 / 1000
Barva kamene bílá
Zobrazit více parametrů