Autobaterie Exide 12V 44Ah (EB442) Exide je velký výrobce autobaterií, který figuruje jak na americkém trhu, tak na evropském trhu. Řadí se k největším výrobcům autobaterií na světě. Autobaterie předčí svojí kvalitou, konstrukcí a parametry. Své výrobky nabízí za velmi příznivé ceny. Přední výrobce autobaterií Exide nabízí v tomto odvětví technicky nejvyspělejší produkty. Autobaterie značky Exide jsou obzvláště výkonné. V oblasti prvovýroby jsou na ně kladeny vysoké požadavky na kvalitu. Tyto... Celý popis

Koupit za 1 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Autobaterie Exide 12V 44Ah (EB442)

Exide je velký výrobce autobaterií, který figuruje jak na americkém trhu, tak na evropském trhu. Řadí se k největším výrobcům autobaterií na světě. Autobaterie předčí svojí kvalitou, konstrukcí a parametry. Své výrobky nabízí za velmi příznivé ceny. Přední výrobce autobaterií Exide nabízí v tomto odvětví technicky nejvyspělejší produkty. Autobaterie značky Exide jsou obzvláště výkonné. V oblasti prvovýroby jsou na ně kladeny vysoké požadavky na kvalitu.

Tyto autobaterie jsou naprosto bezúdržbové, mají zvýšenou bezpečnost má centrální odvod plynů s protipožární pojistkou a porovnání s ostatními standardními bateriemi mají zvýšený startovací výkon.

Tyto autobaterie jsou vhodné pro každodenní ježdění současných motorových vozidel.

Chtěli bychom Vás informovat, že:

-  Autobaterie prodáváme nabité, připravené k okamžité montáži a použití, jsou prodávány s již nalitým elektrolytem

- V nabídce máme zcela nové, nepoužité baterie. Záruka na autobaterie Exide je 24 měsíců.

- Vždy se k Vám dostane baterie s „čerstvým“ datem výroby, a to díky velké obrátkovosti autobaterií 

- Před prodejem našemu zákazníkovi, vždy provádíme kontrolní měření, abychom minimalizovali možnost vydání baterie s výrobní vadou. 

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky