Explore zimní bunda pro psy

100 %
(1 hodnocení)

EXPLORE zimní bunda pro psy, XS 25 cm, černá Bunda Explore Trixie je vodě a větruodolná, proto se hodí i do horšího počasí. Speciální vnitřní podšívka bundy odráží zpět tělesné teplo. Zimní obleček na psa je vyroben z vysoce teplé tkaniny (nylon/tkanina). Bundička je doplněna o reflexní prvky, stahovací šňůrky pro dokonalé přilnutí oblečku na psa a také poutka na zadní nohy, které zaručují, že bude obleček držet na svém místě i při chůzi nebo běhu psa. Velikost: XS Obvod hrudníku: 24 - 42 cm Obvod... Celý popis

Koupit za 732 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

EXPLORE zimní bunda pro psy, XS 25 cm, černá

Bunda Explore Trixie je vodě a větruodolná, proto se hodí i do horšího počasí. Speciální vnitřní podšívka bundy odráží zpět tělesné teplo. Zimní obleček na psa je vyroben z vysoce teplé tkaniny (nylon/tkanina). Bundička je doplněna o reflexní prvky, stahovací šňůrky pro dokonalé přilnutí oblečku na psa a také poutka na zadní nohy, které zaručují, že bude obleček držet na svém místě i při chůzi nebo běhu psa.

Velikost: XS
Obvod hrudníku: 24 - 42 cm
Obvod krku: 28 - 34 cm
Barva: černá
Druh: bunda
Určeno pro: pes

Upozornění: Před objednáním vždy důkladně přeměřte rozměry konkrétního psa. Špatně zvolená velikost není důvodem pro uznání reklamace.
Zobrazit více

Bazarové nabídky