Brýle pro zvýraznění laserového paprsku, EXTOL PREMIUM Ochranné brýle pr​o zvýraznění laserového paprsku. Kvalitní brýle vhodné k použití s laserem. Určený pr​o zvýraznění červeného / zeleného laserového paprsku. Dodávány s pouzdrem pro uchování. Dále u nás naleznete pracovní ochranné pomůcky a nespočet dalšího ručního nářadí, které se Vám může hodit. Prodej brýlí pro zvýraznění laserového paprsku, EXTOL PREMIUM je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data,... Celý popis

Koupit za 94 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Brýle pro zvýraznění laserového paprsku, EXTOL PREMIUM
Ochranné brýle pr​o zvýraznění laserového paprsku. Kvalitní brýle vhodné k použití s laserem. Určený pr​o zvýraznění červeného / zeleného laserového paprsku. Dodávány s pouzdrem pro uchování. Dále u nás naleznete pracovní ochranné pomůcky a nespočet dalšího ručního nářadí, které se Vám může hodit.
Prodej brýlí pro zvýraznění laserového paprsku, EXTOL PREMIUM je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: plast
typ / druh zboží: ochranné pomůcky
výrobce / dovozce: EXTOL PREMIUM
provedení, specifické vlastnosti: jednoduché brýle zvýrazňující laserový paprsek
charakteristika produktu: různé barvy, pouzdro v balení
určeno zejména pro: zvýraznění paprsku
záruka: 2 roky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Extol Premium
Hmotnost 129 g