Rozdvojka na hadice s ventilem, mosaz, EXTOL PREMIUM Rozdvojka na hadice s ventilem pro regulaci nebo uzavření průtoku vody je vyrobena z mosazi. Rozdvojka obsahuje závit o velikosti 3/4". Značka EXTOL PREMIUM je určena pro domácí i profesionální použití. V našem sortimentu naleznete i spoustu ručního nářadí této značky, kterým si můžete vybavit Vaši dílnu. Prodej rozdvojek na hadice je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete... Celý popis

Koupit za 222 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Rozdvojka na hadice s ventilem, mosaz, EXTOL PREMIUM
Rozdvojka na hadice s ventilem pro regulaci nebo uzavření průtoku vody je vyrobena z mosazi. Rozdvojka obsahuje závit o velikosti 3/4".
Značka EXTOL PREMIUM je určena pro domácí i profesionální použití. V našem sortimentu naleznete i spoustu ručního nářadí této značky, kterým si můžete vybavit Vaši dílnu.
Prodej rozdvojek na hadice je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: mosaz
výrobce / dovozce: EXTOL PREMIUM
provedení, specifické vlastnosti: rozdvojka s ventilem pro regulaci průtoku vody
určeno zejména pro: propojení zavlažovacího systému
záruka: 2 roky
poznámka: vhodné pro řemeslníky i profesionální použití
Zobrazit více

Parametry

Materiál mosaz
Výrobce EXTOL
Hmotnost 0.188 kg