F1 2022

90 %
(7 hodnocení)

Vstup do nové éry Formula 1® v EA SPORTS™ F1® 22, oficiální videohře šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship™. Odstartuj do nové sezóny s přepracovanými vozy a upravenými pravidly redefinujícími závodní den, otestuj své dovednosti na nové trati Miami International Autodrome a okus lesk a slávu života v režimu F1® Life. Pilotuj úžasné nové vozy v rámci sezóny Formula 1® 2022 s autentickou sestavou všech 20 jezdců a 10 týmů a užij si nové závodní scény, u nichž se můžeš rozhodnout, zda... Celý popis

Koupit za 312 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vstup do nové éry Formula 1® v EA SPORTS™ F1® 22, oficiální videohře šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship™. Odstartuj do nové sezóny s přepracovanými vozy a upravenými pravidly redefinujícími závodní den, otestuj své dovednosti na nové trati Miami International Autodrome a okus lesk a slávu života v režimu F1® Life.

Pilotuj úžasné nové vozy v rámci sezóny Formula 1® 2022 s autentickou sestavou všech 20 jezdců a 10 týmů a užij si nové závodní scény, u nichž se můžeš rozhodnout, zda chceš vůz ovládat přímo, nebo raději vše přenecháš umělé inteligenci. Vytvoř si tým a doveď ho na vrchol s novými možnostmi v oceňovaném kariérním režimu My Team, poměř své závodnické schopnosti v přímém souboji na rozdělené obrazovce či v režimu více hráčů nebo vyjeď na trať v super-sportech těch největších značek motorsportu.

NOVÁ SEZÓNA, NOVÁ PRAVIDLA
Závoď v nové éře vozů Formula 1® ve hře F1® 22. Zúčastni se nové sezóny a usedni za volant neuvěřitelně odlišných vozů na legendárních tratích, včetně zcela nového okruhu Miami International Autodrome.

PŘEPRACOVANÝ ZÁVODNÍ DEN
Ponoř se naplno do závodů F1® díky úchvatným (až filmovým) zastávkám v boxech, zaváděcím kolům a dalším lákadlům.

F1® LIFE
Okus lesk a slávu Formula 1®.

OFICIÁLNÍ VIDEOHRA ŠAMPIONÁTU 2022 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™
* Přepracovaný závodní den: Ponoř se naplno do závodění s dvěma možnostmi, jak odehrát důležité pasáže jako zaváděcí kola, výjezdy Safety Caru nebo interaktivní zastávky v boxech, a se zcela novými krátkými závody (sprinty).
* Adaptivní UI: Díky novému systému umělé inteligence pro méně zkušené hráče budeš v každém závodě konkurenceschopní.
* F1® Life: Odemkni si a vyzkoušej nejrůznější super-sporty, oblečení, doplňky a další parády.
* My Team: Vyber si počáteční rozpočet a vytvoř si od základů tým F1® s rozšířenými událostmi jednotlivých oddělení a bohatšími možnostmi úprav dekorů.
* Kariérní režim: Otestuj své závodní vlohy ve světě F1® a propracuj se startovním roštem na samotný vrchol v oceňovaném 10letém kariérním módu.
* Součástí je také série Formula 2™, líheň jezdců pro F1®, s krátkými, středními nebo plnými možnostmi sezóny a obsahem z ročníků 2021 a 2022.
* Závody na rozdělené obrazovce pro dva hráče.
* VR: Vychutnej si F1® na maximum díky kompatibilitě s virtuální realitou na PC, která ti umožní prožít dramatické okamžiky závodů přímo z kokpitu.
Zobrazit více

Parametry

Multiplayer ano
Doporučený věk (PEGI) 3
Žánr závodní
Výrobce Electronic Arts
Rok vydání 2022
Požadovaná RAM 8192 MB

Podobné produkty