Fairy nabízí čisticí sílu, na kterou se můžete při mytí nádobí spolehnout. Vysoce koncentrované složení okamžitě rozpouští mastnotu pro zářivě čisté nádobí. Kapka mycího prostředku Fairy je tak produktivní, že vystačí na celé mytí. V důsledku toho potřebujete méně produktu, což znamená, že spotřebováváte méně plastových lahví a tím také chráníte životní prostředí.  Dávkování: 3 ml (cca 1 čajová lžička) na 5 litrů vody - jedná se o koncentrát!  vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu (kromě víčka... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Fairy nabízí čisticí sílu, na kterou se můžete při mytí nádobí spolehnout. Vysoce koncentrované složení okamžitě rozpouští mastnotu pro zářivě čisté nádobí. Kapka mycího prostředku Fairy je tak produktivní, že vystačí na celé mytí. V důsledku toho potřebujete méně produktu, což znamená, že spotřebováváte méně plastových lahví a tím také chráníte životní prostředí. 
Dávkování: 3 ml (cca 1 čajová lžička) na 5 litrů vody - jedná se o koncentrát! 

vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu (kromě víčka a štítku)
extra dlouhotrvající pěna s účinnou čisticí silou
malý zázrak proti tuku - ultraúčinný
Fairy Ultra Concentrate s působivou schopností rozpouštět tuky
neodolatelná vůně a účinná schopnost rozpouštět tuky

Složení
5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Vůně.
VAROVÁNÍZpůsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Udržujte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. V případě požití vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc. Likvidujte obsah/nádobu v souladu s národními předpisy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Procter & Gamble