Falco Felix 163 bílý

100 %
(1 hodnocení)

Psací stůl FELIX 163 bílý Psací stůl skandinávského stylu v bílé barvě je vhodný především do dětských a studentských pokojů, ale můžete s ním vybavit i kancelář, nebo domácí pracovnu. Poskytuje dostatek pracovního i úložného prostoru. Praktické zásuvky pojmou všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby je vždy budete mít po ruce. V případě umístění v kanceláři jistě oceníte uzamykatelnou zásuvku na důležité dokumenty, nebo osobní věci. Stůl je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu.... Celý popis

Koupit za 3 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Psací stůl FELIX 163 bílý

Psací stůl skandinávského stylu v bílé barvě je vhodný především do dětských a studentských pokojů, ale můžete s ním vybavit i kancelář, nebo domácí pracovnu. Poskytuje dostatek pracovního i úložného prostoru.

Praktické zásuvky pojmou všechny nezbytné pomůcky a v případě potřeby je vždy budete mít po ruce. V případě umístění v kanceláři jistě oceníte uzamykatelnou zásuvku na důležité dokumenty, nebo osobní věci. Stůl je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu.

Klíčové vlastnosti psacího stolu Felix:

- záruka 24 měsíců

- materiál: lamino

- barva - bílá

- 5 zásuvek a výklenek pod deskou

Rozměry (š x v x h): 109 x 75,5 x 48,5 cm

Způsob balení:

Stůl váží 30 kg a je dodávaný v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně stolu.
Zobrazit více

Parametry

Výška 75.5 cm
Šířka 109 cm
Barva / dekor desky bílé
Výrobce Falco
Hmotnost 30 kg
Materiál desky laminátové
Styl moderní
Barva / dekor podnože bílé
Zobrazit více parametrů