Využijte síly speciálních fialových pigmentů a zbavte se nežádoucích žlutých odlesků. Neutralizační šampon Fanola No Yellow dodá vašim přirozeně blond, šedým, barveným i melírovaným vlasům oslnivý chladný lesk. Posuňte ohromující krásu svého účesu na zcela novou úroveň. Vlastnosti: - neutralizuje nežádoucí žluté odstíny - hodí se pro přirozeně blond, šedé i barvené vlasy - pomáhá udržet rovnoměrný a živý tón - zanechává vlasy zářivě lesklé - dodává hebkost a hedvábnou jemnost - vytváří na... Celý popis

Koupit za 193 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Využijte síly speciálních fialových pigmentů a zbavte se nežádoucích žlutých odlesků. Neutralizační šampon Fanola No Yellow dodá vašim přirozeně blond, šedým, barveným i melírovaným vlasům oslnivý chladný lesk. Posuňte ohromující krásu svého účesu na zcela novou úroveň.

Vlastnosti:

- neutralizuje nežádoucí žluté odstíny

- hodí se pro přirozeně blond, šedé i barvené vlasy

- pomáhá udržet rovnoměrný a živý tón

- zanechává vlasy zářivě lesklé

- dodává hebkost a hedvábnou jemnost

- vytváří na vlasových vláknech ochranný film

- pečuje o vlasové kutikuly

- je vhodný i pro časté použití

Složení:

- extra fialové pigmenty – redukují nežádoucí žluté odlesky

- veganský produkt

Jak aplikovat: 

Šampon neutralizující žluté tóny Fanola No Yellow naneste na vlhké, nebo suché vlasy a vmasírujte. Nechte 1–3 minuty působit a poté opláchněte. Pro extra silný účinek nechte působit na 5–10 minut. Během aplikace používejte ochranné rukavice.
Zobrazit více

Parametry

Určení pro ženy
Objem 1000 ml
Značka Fanola
Typ masky