Proč právě Fanola Perfumed Oxidizing Emulsion Cream 1000 ml? Krémový oxidant Fanola Perfumed Oxidizing Emulsion Cream byl speciálně navržen pro profesionální použití s barvami na vlasy Fanola Colouring Cream. Tento nedráždivý krémový oxidační krém s jemnou parfemací vytváří v kombinaci s barvami Fanola, dokonalé barevné výsledky na vašich vlasech. Obsažené aktivní složky jsou kombinovány s hydratačními a vyhlazujícími vlastnostmi oxidantu, které chrání a zároveň vyživují strukturu vlasů. Jedinečné... Celý popis

Koupit za 114 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Proč právě Fanola Perfumed Oxidizing Emulsion Cream 1000 ml?
Krémový oxidant Fanola Perfumed Oxidizing Emulsion Cream byl speciálně navržen pro profesionální použití s barvami na vlasy Fanola Colouring Cream. Tento nedráždivý krémový oxidační krém s jemnou parfemací vytváří v kombinaci s barvami Fanola, dokonalé barevné výsledky na vašich vlasech. Obsažené aktivní složky jsou kombinovány s hydratačními a vyhlazujícími vlastnostmi oxidantu, které chrání a zároveň vyživují strukturu vlasů.
Jedinečné vlastnosti:
Aktivuje působení barev Fanola,
udržuje správnou úroveň hydratace vlasů,
vyhlazuje vlasy po celé délce,
chrání před podrážděním pokožky,
prodlužuje zářivost barvy,
obsahuje peroxid vodíku,
jemně parfemovaný,
má hladkou krémovou konzistenci.
Jak použít Fanola Perfumed Oxidizing Emulsion Cream 1000 ml?
Nejprve si připravte barvící směs v poměru 1:1,5 nebo 1:2 (1 díl barvy + 1,5 nebo 2 díly oxidantu). Množství oxidantu záleží na intenzitě zesvětlení vlasů. Namíchanou směs aplikujte na suché odrosty vlasů nebo na celou délku. Působit nechte podle požadované intenzity barvy, doporučuje se v rozmezí od 30 do 40 minut. Po době působení vlasy důkladně opláchněte vodou a umyjte vlasy šamponem.
Upozornění:
Před prvním použití doporučujeme provést test citlivosti.
Výrobek není určený pro osoby mladší 16 let.
Neaplikujte na vlasy, na kterých byla aplikována henna.
Při aplikaci používejte ochranné rukavice.
Nepoužívejte k barvení řas a obočí.
Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.
Obsahuje peroxid vodíku.
Složení Fanola Perfumed Oxidizing Emulsion Cream 1000 ml
Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogen Peroxide, Ceteareth-30, Paraffinum Liquidum, Lauryl Alcohol, Myristyl Alcohol, Hexyldecyl Laurate, Hexyldecanol, Parfum, Acrylates/Ceteth-20 Itaconate Copolymer, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Oxyquinoline Sulfate, Simethicone, Ceteareth-20, Laureth-3.
Oxidační krém. Použití: Poměr míchání: 1:1,5 nebo 1:2. Doba působení: 30-40 minut. Upozornění: Před použitím proveďte test citlivosti. Určeno výhradně pro profesionální použití v kadeřnických salónech. Vyrobeno viz. etiketa. Kat.č. FA0053
Zobrazit více

Parametry

Značka Fanola
Určení dámské
Objem 1000 ml
Druh peroxidy