Stálou kolekci Felinu Provence charakterizují romantické květinové motivy na elastickém tylu. Jedná se o nejprodávanější kolekci od již známé značky. Provence si Vás získá především elegantním designem, perfektním střihem a prvotřídními materiály. Každé roční období kolekce Provence přivítá novou barvou. Romantický vzhled této podprsenky podtrhuje zejména překrásná květinová krajka, která decentně a přesto poutavě zdobí košíčky a ramínka. Díky komfortně širokým ramínkům a kvalitním materiálům... Celý popis

Koupit za 2 619 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stálou kolekci Felinu Provence charakterizují romantické květinové motivy na elastickém tylu. Jedná se o nejprodávanější kolekci od již známé značky. Provence si Vás získá především elegantním designem, perfektním střihem a prvotřídními materiály. Každé roční období kolekce Provence přivítá novou barvou.

Romantický vzhled této podprsenky podtrhuje zejména překrásná květinová krajka, která decentně a přesto poutavě zdobí košíčky a ramínka. Díky komfortně širokým ramínkům a kvalitním materiálům se budete cítit maximálně pohodlně.
Zobrazit více

Parametry

Značka Felina
Kostice s kosticí
Barva černá
Nadměrné ano
Vzhled krajkové