Podprsenka bez kostic. Košíčky jsou vyrobeny ze speciálního dvouvrstvého Spacer materiálu se vzduchovou mezerou, díky kterému je podprsenka mimořádně lehká a vysoce prodyšná. Tato unikátní "sendvičová" konstrukce materiálu zajišťuje, že košíčky dokážou během nošení dokonale reagovat na změny tělesné teploty a odvádět případnou vlhkost. Podprsenka zůstává uvnitř suchá i při vyšší tělesné zátěži či během parných letních dní. Ergonomická ramínka zajišťují pohodlí, nabízejí silnou podporu a snižují... Celý popis

Koupit za 2 049 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Podprsenka bez kostic. Košíčky jsou vyrobeny ze speciálního dvouvrstvého Spacer materiálu se vzduchovou mezerou, díky kterému je podprsenka mimořádně lehká a vysoce prodyšná.
Tato unikátní "sendvičová" konstrukce materiálu zajišťuje, že košíčky dokážou během nošení dokonale reagovat na změny tělesné teploty a odvádět případnou vlhkost. Podprsenka zůstává uvnitř suchá i při vyšší tělesné zátěži či během parných letních dní. Ergonomická ramínka zajišťují pohodlí, nabízejí silnou podporu a snižují tlak na ramena.
Zobrazit více

Parametry

Značka Felina
Kostice bez kostic
Barva béžová