Feral | Kolekce Royal - kolekce parfémovaných sprejových osvěžovačů vzduchu Feral Royal Oud nabízí šest exkluzivních vůní, které vás ponoří do atmosféry luxusu. Tyto vůně jsou mystické a smyslné, ať už jste muž nebo žena. Centrálním prvkem této kolekce je agarová esence, nejcennější a nejdražší přírodní esence, která pochází ze vzácného agarového dřeva. Agarové dřevo se v přírodě tvoří desítky let a jeho vůně je nenapodobitelná a okouzlující, a díky značce Feral si můžete dopřát tuto vůni králů... Celý popis

Koupit za 174 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Feral | Kolekce Royal - kolekce parfémovaných sprejových osvěžovačů vzduchu
Feral Royal Oud nabízí šest exkluzivních vůní, které vás ponoří do atmosféry luxusu. Tyto vůně jsou mystické a smyslné, ať už jste muž nebo žena.
Centrálním prvkem této kolekce je agarová esence, nejcennější a nejdražší přírodní esence, která pochází ze vzácného agarového dřeva. Agarové dřevo se v přírodě tvoří desítky let a jeho vůně je nenapodobitelná a okouzlující, a díky značce Feral si můžete dopřát tuto vůni králů i vy.
Jednotlivé varianty v kolekci se liší kompozicí, ale vždy mají jako základ pravou agarovou esenci. Vůně jsou sladké, vyvážené a připomínají daleký východ.
Charakteristika vůně:
Orientální, dřevitá vůně inspirovaná parfumérským uměním západu i bohatou tradicí arabského světa. Tato noblesní vůně perfektně doplní všechny odvážné sebejisté muže, kteří se řídí svojí intuicí. Nechte se okouzlit kombinací vůní růže, jasmínu, opojného šafránu a kmínu.

Hlava: růže
Srdce: jasmín, šafrán, kmín
Základ: guaiac, orlářka drahocenná, jantar

Osvěžovače vzduchu Feral obsahují nadstandardní koncentraci vonných esencí. Jejich intenzita odpovídá výrazně dražším toaletním vodám. Na provonění interiéru vašeho vozu proto stačí klidně jen jedno lehké stříknutí.
Parfém je balený ve formě tlakového spreje o objemu 70 ml, který umožňuje velmi jemný rozptyl a který vystačí i na několik měsíců pravidelného používání.
Tyto osvěžovače vzduchu mohou být použity nejen ve vozidle, ale také doma, v kanceláři nebo v obchodních prostorách pro provonění a vytvoření příjemné atmosféry.
Návod k použití:

Před použitím protřepejte.
Stříkněte přímo do prostoru, případně nastříkejte např. na kobereček, aby se vůně postupně uvolňovala.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Feral
Druh sprej