Dílenský jeřáb 2 t - skládací  Pojízdný jeřáb s nosností 2 tuny (žirafa) je určen pro veškeré manipulační práce, montáž a demontáž agregátů a ostatních dílů. Jeřáb má výšku pojezdu je max. 200 mm a je možné tak zajet nejen pod opravovaný vůz, ale také při uskladnění pod polici, regál apod. Jeřábový vozík ve složeném stavu zabírá jen minimální prostor.  Jeřáb je opatřen 4 hlavními kolečky a 2 pomocnými kolečky. Při skládání se nejprve povolí šrouby, kterými jsou zafixovány spodní nohy (opěrné podélníky).... Celý popis

Koupit za 10 878 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dílenský jeřáb 2 t - skládací 

Pojízdný jeřáb s nosností 2 tuny (žirafa) je určen pro veškeré manipulační práce, montáž a demontáž agregátů a ostatních dílů. Jeřáb má výšku pojezdu je max. 200 mm a je možné tak zajet nejen pod opravovaný vůz, ale také při uskladnění pod polici, regál apod. Jeřábový vozík ve složeném stavu zabírá jen minimální prostor. 

Jeřáb je opatřen 4 hlavními kolečky a 2 pomocnými kolečky. Při skládání se nejprve povolí šrouby, kterými jsou zafixovány spodní nohy (opěrné podélníky). Poté se opěrné nohy vyklopí vzhůru do svislé polohy. Tím je jeřáb složen a zabírá malou půdorysnou plochu. 
Teleskopické zvedací rameno se zasune. 
Ve složeném stavu lze s jeřábem pojíždět po podlaze pomocí koleček. Manipulace se složeným jeřábem je snadná a jeřáb zabírá jen minimální prostor. Uvedení jeřábu do stavu pro manipulaci je snadné a rychlé. 

Rozměry balení: 
1. 880x590x90 mm
2. 1540x320x170 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce B-Tires