Zde je nová řada stanovišť pro hlodavce! Arena ukryje vaše milé kamarády a zajistí jim velký prostor a svobodu pohybu. Jedinečnost těchto klecí spočívá v příjemné kombinaci materiálu: dřeva a drátěné sítě. K vytvoření klece Arena používá Ferplast certifikované dřevo severské borovice FSC™, které pochází z lesů, které jsou obhospodařovány správně a zodpovědně podle přísných ekologických, sociálních a ekonomických norem a dalších kontrolovaných zdrojů. Dřevo je ošetřeno speciální netoxickou eko barvou... Celý popis

Koupit za 3 859 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zde je nová řada stanovišť pro hlodavce! Arena ukryje vaše milé kamarády a zajistí jim velký prostor a svobodu pohybu. Jedinečnost těchto klecí spočívá v příjemné kombinaci materiálu: dřeva a drátěné sítě. K vytvoření klece Arena používá Ferplast certifikované dřevo severské borovice FSC™, které pochází z lesů, které jsou obhospodařovány správně a zodpovědně podle přísných ekologických, sociálních a ekonomických norem a dalších kontrolovaných zdrojů.

Dřevo je ošetřeno speciální netoxickou eko barvou proti plísním, která je odolná vůči UV záření a odpuzuje vodu, natřená postupy \flow coating\ pro delší životnost.

Konstrukce drátěné sítě, pevná a odolná, je lakovaná černou barvou, dokonale ladící s neutrální barvou dřeva. Řada se skládá ze tří různých modelů: Arena 80, ideální pro morčata, Arena 100 a 120, ideální pro králíky.

Klece Arena jsou od začátku vybaveny veškerým komfortem pro přivítání vašich mazlíčků: krmítko na seno, plastová miska a láhev na pití, domeček s užitečnou policí a žebříkem. Stanoviště jsou velmi stabilní a vybavená patkami zajišťujícími perfektní základnu. Co se údržby týče, není nic jednoduššího: Arena má praktické vytahovací plastové dno, velmi užitečné při sbírání nečistot, zbytků jídla a steliva a snadno se čistí.

- Klec pro králíky
- Vyrobeno ze dřeva certifikovaného FSC™, které pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů a dalších kontrolovaných zdrojů
- Dřevo ošetřené speciálními netoxickými barvami
- Přízemí vybaveno výsuvným plastovým zásobníkem na nečistoty
- Vnitřní plastový domeček se žebříkem a miskou
- Kompletní s příslušenstvím: krmítko na seno a láhev na pití
- Dodává se v balení pro úsporu místa

 

Celkové rozměry: 125 x 64,5 xv 51 cm

Vnitřní rozměry jsou: 117 x 57 x 48 cm

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ferplast
Typ klece
Určení pro králíky
Materiál plastové
Rozměry 125 x 64,5 x 51 cm