Klec Ferplast Mini Duna je plastový box pro křečky a jiné drobné hlodavce. Všechny výrobky firmy Ferplast jsou vyrobeny v souladu se stávajícími bezpečnostními normami zemí EU. Plastové díly klece neobsahují žádná chemická rozpouštedla a fosfáty, jsou naprosto zdraví neškodná jak pro obyvatele klece tak pro jejich majitele. Pro snadné čištění a přístup má klec odjímatelnou spodní část od vrchní a otevíratelnou vrchní mřížku. Rozměry: 55x39x27cm. Obrázek je pouze ilustrační. Momentálně máme na skladě... Celý popis

Koupit za 836 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Klec Ferplast Mini Duna je plastový box pro křečky a jiné drobné hlodavce. Všechny výrobky firmy Ferplast jsou vyrobeny v souladu se stávajícími bezpečnostními normami zemí EU. Plastové díly klece neobsahují žádná chemická rozpouštedla a fosfáty, jsou naprosto zdraví neškodná jak pro obyvatele klece tak pro jejich majitele. Pro snadné čištění a přístup má klec odjímatelnou spodní část od vrchní a otevíratelnou vrchní mřížku. Rozměry: 55x39x27cm. Obrázek je pouze ilustrační.

Momentálně máme na skladě světle růžovou, limetkově zelenou a tmavě modrou. Pro výběr určité barvy prosím využijte poznámku v objednávce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ferplast
Typ klece
Určení pro křečky
Materiál plastové
Rozměry 55 x 39 x 27 cm