Fischer Goalie Wheel bag JR

100 %
(7 hodnocení)

Juniorská brankářská taška na kolečkách Fischer je určena pro všechny hokejové hráče, kteří mají rádi pořádek a přehled ve svých věcech. Model je novinkou z katalogu pro sezonu 2016/2017. Kvalita vnějšího materiálu Taška je vyrobena z vysoce kvalitního nylonu, který je odolný proti ošoupání a proděravění. Nemusíte tak mít strach z nízké životnosti bagu. Maximum úložného prostoru Výrobci vsadili především na maximum prostoru pro uložení vaší výstroje. Taška se tedy skládá z velké hlavní kapsy, dvou... Celý popis

Koupit za 2 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Juniorská brankářská taška na kolečkách Fischer je určena pro všechny hokejové hráče, kteří mají rádi pořádek a přehled ve svých věcech. Model je novinkou z katalogu pro sezonu 2016/2017.
Kvalita vnějšího materiálu
Taška je vyrobena z vysoce kvalitního nylonu, který je odolný proti ošoupání a proděravění. Nemusíte tak mít strach z nízké životnosti bagu.
Maximum úložného prostoru
Výrobci vsadili především na maximum prostoru pro uložení vaší výstroje. Taška se tedy skládá z velké hlavní kapsy, dvou vnitřních integrovaných kapes na brusle se zapínáním na patenty a dvou odnímatelných kapes na příslušenství. Uzavírání kapes je velmi kvalitní, zajistí jej nylonové zipy.
Vysoké provzdušnění a snadná manipulace
Spodní část bagu je zesílena třemi výztužemi pro maximální pevnost a ochranu vašeho vybavení. Celá taška je pak vylepšena o propracovaný systém odvětrávání, díky němuž výstroj nezatuchne, ale bude naopak neustále odvětrávána.
Díky popruhům můžete tašku nosit v ruce, na rameni nebo pomocí tří koleček vozit po zemi.
Rozměry: 94 × 53 × 53 centimetrů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fischer
Tašky s kolečky ano
Brankářské tašky ano
Určení pro juniory