Fischer Goalie Wheel bag JR

100 %
(7 hodnocení)

Brankářská taška s kolečky FISCHER Junior. Taška je určena pro všechny kategorie včetně nejnáročnějších hokejových profesionálů. Extra velká brankářská taška s atraktivním designem na 3 odolných kolečkách. Extrémně prostorná taška nejvyšší kategorie na kolečkách pro pohodlnou přepravu kompletní výstroje brankáře. Taška je vyrobena z vysoce odolného Nylonu s propracovaným systémem odvětrávání a třemi výztužemi ve spodní části pro větší pevnost. Hlavní otvor je ve tvaru "U", tak je prostor plně přístupný.... Celý popis

Koupit za 2 489 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brankářská taška s kolečky FISCHER Junior. Taška je určena pro všechny kategorie včetně nejnáročnějších hokejových profesionálů.
Extra velká brankářská taška s atraktivním designem na 3 odolných kolečkách. Extrémně prostorná taška nejvyšší kategorie na kolečkách pro pohodlnou přepravu kompletní výstroje brankáře. Taška je vyrobena z vysoce odolného Nylonu s propracovaným systémem odvětrávání a třemi výztužemi ve spodní části pro větší pevnost.
Hlavní otvor je ve tvaru "U", tak je prostor plně přístupný. Uzavírání je na velice odolný nylonový zip. Uvnitř na bocích jsou integrované prostorné boční kapsy na brusle se zapínám na patenty. Dále uvnitř naleznete dvě velké boční kapsy na další příslušenství, které jsou navíc odnímatelné.
Taška má dvě silná nylonová poutka spojitelná suchým zipem pro přenášení v ruce nebo na rameni.
Rozměry: 37x21x21" (94x53x53cm)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fischer
Tašky s kolečky ano
Brankářské tašky ano
Určení pro juniory

Podobné produkty