vázání Fischer Race Classic IFP Nové podrážky TURNAMIC® a vázání TURNAMIC® jsou kompatibilní s celosvětově zavedeným profilem podrážek NNN. Nové produkty s průkopnickou technologií jsou navrženy pro potřeby lyžařů všech kategorií a výkonnostních úrovní. Přesvědčivým argumentem nového systému TURNAMIC® je jeho jednoduchá obsluha. Díky inovativní páčce Turn Lock bude nazutí a vyzutí z lyží lehčí, než kdy bylo. Nezáleží, jestli jde o rychlý závod nebo nebo první kroky na sněhu: S TURNAMIC® je vždy... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

vázání Fischer Race Classic IFP
Nové podrážky TURNAMIC® a vázání TURNAMIC® jsou kompatibilní s celosvětově zavedeným profilem podrážek NNN.
Nové produkty s průkopnickou technologií jsou navrženy pro potřeby lyžařů všech kategorií a výkonnostních úrovní.
Přesvědčivým argumentem nového systému TURNAMIC® je jeho jednoduchá obsluha.
Díky inovativní páčce Turn Lock bude nazutí a vyzutí z lyží lehčí, než kdy bylo.
Nezáleží, jestli jde o rychlý závod nebo nebo první kroky na sněhu: S TURNAMIC® je vždy možné vázání bezpečně uzamknout a snadno otevřít.
Taktéž pro montáž nabízí TURNAMIC® rychlé řešení díky jednoduchému nasunutí vázání.
Kromě toho nabízí TURNAMIC® možnost přenastavení bez jakéhokoliv nástroje u kompletní palety modelů.
Toto umožňuje především u klasických lyží, které se voskují i u lyží se skiny a ostatními podporami stoupání, ale také u lyží pro skating, bleskurychlé nastavení pro optimální výkonnost.
Předsunuté vázání přináší více stability, posunuté dozadu znatelně vylepšuje skluzné vlastnosti. Od začátečníků po profesionály ze Světového poháru tak profitují všichni.
Díky preciznímu sladění komponentů bota-vázání-deska-lyže je nyní s TURNAMIC® docíleno doposud nedosažitelné dynamiky. Technologie FLOWFLEX® dává lyžím svobodu v pohybu.
Zatímco pro závodní lyžaře je zásadním argumentem optimální přenos sil, rekreační lyžaři oceňují perfektní kontrolu.
Využity byly veškeré dosavadní zkušenosti z produktového vývoje Fischer, aby výhody pocítili všichni.
Technologie:
STEP-IN
Mechanismus Step-in umožňuje nejjednodušší aretaci vázání. Dobře slyšitelné kliknutí oznamuje bezpečné uzamknutí vázání.
DOUBLE LOCK SLIDER
Dvojitě zajištěný uzávěr pro jednoduché a bezpečné zajištění a přenastavení vázání na IFP (Integrated Fixation Plate).
FLOWFLEX®
Dvoudílná deska s aretací na dva piny zajišťuje nejen dvojitou bezpečnost, ale také to, že je možné upevnit vázání na jednom místě. Zbývající plocha základny vázání je volně plovoucí, takže nic nenarušuje výkonnostní potenciál lyží.
HEEL PRE-ADJUST
Nastavitelný patní díl, který se snadno posouvá po kolejnici a nastaví na potřebnou délku boty. Při přenastavování pozice se patka pohybuje automaticky bez nutného dalšího přizpůsobování.
LOW PROFILE
Minimalistická výška garantuje nízkou pozici nad lyží a tím pádem také maximální stabilitu. Výsledkem je stabilnější fáze skluzu a zároveň přímý kontakt se sněhovým podkladem.
TOOL FREE
Tool Free - ilustrační obrázek Montáž a nastavení pozice funguje snadno a bez použití jakéhokoliv nářadí a je přizpůsobené individuálnímu přenastavení i v obtížnějších podmínkách ve stopě. Jasně viditelné hodnoty v okénku nastavení a znatelné zapadnutí usnadňují manipulaci.
TORSION-PROOFED BODY
Torsion-proofed Body - ilustrační obrázek Do detailu promyšlená stavba s širší základnou odolnou proti deformování, to je základ pro perfektní přenos sil. Dosud nedosažitelná kontrola lyží a síla při odrazu jdou ruku v ruce s nízkou hmotností.
TURN LOCK
Ergonomický design páčky s protiskluzovými prvky umožňuje intuitivní používání při zapínání a odepínání vázání. Haptická i akustická odezva při uzamknutí vázání. Zajištěno proti nežádoucímu uvolnění.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fischer