"Vázání TOUR STEP-IN IFP jsou základním modelem s technologií FLOWFLEX pro volný pohyb při zátěži. Uzávěr technologie Step-In umožňuje jednoduché nazutí bez použití nářadí. Určeno pro desku IFP. Vlastnosti a specifikace: Clip Lock - jednoduchá aretace a přenastavení vázání na IFP (Integrated Fixation Plate). Flowflex® - dvoudílná deska s aretací na dva piny pro dvojitou bezpečnost a upevnění vázání na jednom místě. Zbývající plocha základny je volně plovoucí a tak nedochází k naručení výkonu... Celý popis

Koupit za 979 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

"Vázání TOUR STEP-IN IFP jsou základním modelem s technologií FLOWFLEX pro volný pohyb při zátěži. Uzávěr technologie Step-In umožňuje jednoduché nazutí bez použití nářadí. Určeno pro desku IFP.

Vlastnosti a specifikace:

Clip Lock - jednoduchá aretace a přenastavení vázání na IFP (Integrated Fixation Plate).
Flowflex® - dvoudílná deska s aretací na dva piny pro dvojitou bezpečnost a upevnění vázání na jednom místě. Zbývající plocha základny je volně plovoucí a tak nedochází k naručení výkonu lyží. 
Heel Pre-Adjust - nastavitelný patný díl pro jednoduchý posun po kolejni a tím nastavení potřebné délky boty. Další nastavení pozice znamená již automatický pohyb patky.
Low Profile - minimalistická výška pro nízkou pozici nad lyží tvoří maximální stabilitu. Toto tvoří stabilnější fázi skluuzu a přímý kontakt se sněhem.
Step-In - nejjednoduší aretace vázání. Pouhé zaklapnutí při došlapu.
Torsion-proofed Body - stavba s širší základnou odolnou proti deformování je základem pro přenos síly. 
Turn Lock - ergonomická protiskluzová páčka pro zamknutí a vyzutí. Funguje jako slyšitelný zámek vázání.
Skating Flexor - Flexor s Flex Grade 11.0 vyvinutý pro skating. Technologie Pre-load garantuje tu nejlepší kontrolu hned od začátku pohybu. 40° rozsah, výměna bez nářadí, jistější usazení v základně vázání a odolný materiál, charakterizují tento výkonný flexor.

Barva: černá/bílá
Flexor Grade: 6
Fixace: Step-In
Hmotnost: 236 g
Velikost bot: 36-52
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fischer
Zaměřní vázání klasické
Systém upnutí auto
Modelová řada 22/23