Kamarád pro klidné sny 2 v 1 od Fisher Price je tady! Vytvořte vašemu miminku uklidňující atmosféru pro pohodové usínání a spinkání! S tímto uspávacím projektorem a plyšovým okřídleným medvídkem pro sladké sny to půjde samo. Je tu celá řada možností, jak utišit a uspat děťátko. VLASTNOSTI: - Okouzlující projekce hvězd, noční světlo měnící barvu a mnoho příjemné uklidňující hudby a zvuky přírody. Najděte perfektní kombinaci přesně pro vaše děťátko. - Rozkošný medvídek může buď sedět na projektoru,... Celý popis

Koupit za 608 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kamarád pro klidné sny 2 v 1 od Fisher Price je tady!

Vytvořte vašemu miminku uklidňující atmosféru pro pohodové usínání a spinkání! S tímto uspávacím projektorem a plyšovým okřídleným medvídkem pro sladké sny to půjde samo. Je tu celá řada možností, jak utišit a uspat děťátko.

VLASTNOSTI:

- Okouzlující projekce hvězd, noční světlo měnící barvu a mnoho příjemné uklidňující hudby a zvuky přírody. Najděte perfektní kombinaci přesně pro vaše děťátko.
- Rozkošný medvídek může buď sedět na projektoru, nebo ho můžete položit vedle a mít ho jako samostatnou hračku. Na mazlení je jako stvořený!
- Na usínáčku je možné nastavit časovač na 1, 2, nebo 3 minuty.
- Plyšový přítulný méďa, barvy měnící noční obloha a příjemná uklidňující hudba navozují pocit bezpečí a spokojenosti a pomáhají dítěti s každodenním usínáním.
- Projekce hvězd nad hlavou a klidná hudba pomáhá miminkům relaxovat a zároveň stimuluje rozvoj jejich sluchových a zrakových smyslů.
- Okřídleného medvídka je možné prát v pračce.
- Projektor funguje na baterie - 4 x AA baterie

Vhodné pro děti od narození.

Výrobce: Fisher price
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Určení pro kluky a holky
Věk od 0 let
Hmotnost 980 g
Velikost 20.5 cm
Druh noční světlýlka
Typ projektory
Zvukové ano
Značka Fisher-Price
Zobrazit více parametrů