FISHMACHINE Buddy of captain

95 %
(5 hodnocení)

Tato mikina byla původně vyvinuta s cílem usnadnit život kapitánům, námořníkům a všem mořeplavcům. Ti se totiž často potřebují chránit před vícero přírodními vlivy naráz, jako například větrem i sluncem odrážejícím se od hladiny moře. Často ztracené čepice, klobouky a kšiltovky, které snadno uletí při plavbě na moři vystřídala námi vyvinutá mikina s příjemnou kapucí a zabudovaným nákrčníkem. Kvůli své oblibě mezi rybáři lovícími na moři se tato mikina velmi rychle rozšířila i do řad suchozemských... Celý popis

Koupit za 1 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tato mikina byla původně vyvinuta s cílem usnadnit život kapitánům, námořníkům a všem mořeplavcům. Ti se totiž často potřebují chránit před vícero přírodními vlivy naráz, jako například větrem i sluncem odrážejícím se od hladiny moře. Často ztracené čepice, klobouky a kšiltovky, které snadno uletí při plavbě na moři vystřídala námi vyvinutá mikina s příjemnou kapucí a zabudovaným nákrčníkem. Kvůli své oblibě mezi rybáři lovícími na moři se tato mikina velmi rychle rozšířila i do řad suchozemských tichých bláznů. Je vyrobena z velmi měkkého a hřejivého materiálu s technologií izolační vrstvy. Hodí se tak velmi dobře jako střední vrstva do chladných podmínek, jelikož zajišťuje udržování stálého tepla a přitom díky ergonomickému střihu také skvělou volnost pohybu. Nákrčník může sloužit jako ochrana krku a v případě potřeby i jako dokonalý kryt pro obličej i často náchylné uši. Na zabudovaném nákrčníku také nechybějí dýchací otvory. V případě potřeby lze v horní části mikinu ještě více stáhnout pomocí dvou elastických prvků. S nasazenou kapucí i nákrčníkem si na vás nepřijde mráz, slunce i vítr. Kromě zmíněné kapuce s nákrčníkem má mikina také klokaní kapsu a jednoduchý i přitom zajímavý design. Je to velmi originální a zároveň efektivní volba pro všechny, kteří se chtějí chránit před vícero přírodními vlivy naráz a také hledají smysluplnou mikinu, která je nezklame když bude skutečně potřeba.

- Technologie izolační vrstvy

- Efektivní kapuce, zabudovaný nákrčník a elastické stahovací prvky

- Měkký a hřejivý materiál

- Udržování stálé teploty

- Unikátní střih i design

- Dokonalý komfort v pohybu

Průvodce velikostmi

↓↓↓↓↓↓

S

M

L

XL

XXL

XXXL

Hruď

56 cm

57 cm

60 cm

63 cm

65 cm

67 cm

Celková délka

71 cm

73 cm

75.5 cm

76 cm

77 cm

85 cm

Délka rukávu

65 cm

66 cm

67.5 cm

68.5 cm

68 cm

90 cm

Materiál a údržba
Materiál: 100% polyester fleece GSM 270
Čištění: Praní naruby v pračce při 30°C bez použití aviváže
Sušení: Sušení naruby v bubnové sušičce na program syntetika. Nebo na vzduchu, oblečení umístíme na ramínko a necháme sušit mimo přímý dosah tepelného zdroje. Nepokládejte oblečení na radiátory nebo do blízkosti kamen či krbu.
Země původu: Pakistán

Videa ve kterých se naše mikina objevuje

 
Zobrazit více