Blok na nože Fiskars s 5 noži lze mít namontovaný na zdi, uložený v zásuvce nebo na pracovní desce. Okrajovací nůž Fiskars Edge je šikovný malý lehký nůž s rovnou čepelí a ostrou špičkou, který je ideální pro okrajování ovoce a zeleniny. Je vhodný i pro vykrajování skvrn a kazů na potravinách. Snídaňový nůž Fiskars Edge je střední univerzální nůž se zoubkovanou čepelí, který je vynikající pro krájení potravin s kůrkou či slupkou např. pečiva nebo rajčat. Je vhodný i jako jídelní nůž. Kuchařský nůž... Celý popis

Koupit za 2 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Blok na nože Fiskars s 5 noži lze mít namontovaný na zdi, uložený v zásuvce nebo na pracovní desce.
Okrajovací nůž Fiskars Edge je šikovný malý lehký nůž s rovnou čepelí a ostrou špičkou, který je ideální pro okrajování ovoce a zeleniny. Je vhodný i pro vykrajování skvrn a kazů na potravinách.
Snídaňový nůž Fiskars Edge je střední univerzální nůž se zoubkovanou čepelí, který je vynikající pro krájení potravin s kůrkou či slupkou např. pečiva nebo rajčat. Je vhodný i jako jídelní nůž.
Kuchařský nůž Fiskars Edge je velký nůž s vysokou silnou čepelí. Je všestranný pro krájení masa, zeleniny a sekání bylinek.
Nůž Santoku Fiskars Edge je nůž japonského typu se širokou čepelí vhodný pro přípravu masa, ryb a zeleniny.
Nůž na chléb Fiskars Edge je dlouhý silný nůž s vlnitou čepelí ke krájení pečiva. Snadno prořízne tvrdou kůrku chleba.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fiskars
Počet kusů s sadě 5
Druh balení blok
Materiál nerezová ocel
Mytí v myčce ano