Dvouruční nůžky Fiskars na větve PowerGearX jsou určeny pro časté stříhání větví až do průměru 55 mm. Dvoučepelový způsob umožňuje čistý řez čerstvých větví. S patentovaným převodovým mechanismem dosáhnete až 3x většího řezného výkonu. Nůžky jsou vyrobeny z odolných materiálů a mají lehké hliníkové držadla opatřené komfortním povrchem SoftGrip™ Prodloužená záruční doba 25 let. (automaticky - není třeba registrovat) Souprava pro údržbu zahradních nůžek Fiskars obsahuje návod na údržbu, diamantový... Celý popis

Koupit za 1 675 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dvouruční nůžky Fiskars na větve PowerGearX jsou určeny pro časté stříhání větví až do průměru 55 mm. Dvoučepelový způsob umožňuje čistý řez čerstvých větví. S patentovaným převodovým mechanismem dosáhnete až 3x většího řezného výkonu. Nůžky jsou vyrobeny z odolných materiálů a mají lehké hliníkové držadla opatřené komfortním povrchem SoftGrip™ Prodloužená záruční doba 25 let. (automaticky - není třeba registrovat)
Souprava pro údržbu zahradních nůžek Fiskars obsahuje návod na údržbu, diamantový brousek a olej. Pokyny pro broušení, olejování, mytí a skladování nůžek jsou uvedeny na obrázcích a symbolech. Ostření: Postupem času se čepele tupí a ztrázejí schopnost perfektně stříhat. Pokud již není střih hladký, nebo nůžky dokonce nedostřihují kůru, je nejvyšší čas je naostřit. Práce s ostrým nástrojem je pohodlnější a přesnější. Vyžaduje menší sílu a zajišťuje čistý žez, který se lépe hojí. Nejjednoduší je čepel naostřit diamantovým brouskem podle návodu v soupravě na údržbu, nebo dát nůžky nabrousit u dobrého nožíře. Mazání: Čepele, spoje a pružiny by měly být pravidelně mazány několika kapkami oleje. Pružiny: Pokud jsou nůžky opatřeny pružinou, musejí být před skladováním a přenášením uzamčeny pomocí zámku na výrobku, aby nedošlo ke zranění.
Zobrazit více

Parametry

Délka 800 mm
Hmotnost 1340 g
Max. průměr střihu 50 mm
Výrobce Fiskars
Použití na větve

Podobné produkty