FIXED Bikee 2 FIXBI2-BK

91 %
(15 hodnocení)

Univerzální držák s odnímatelným systémem FIXED Bikee 2 je ideálním doplňkem pro uchycení vašeho mobilního telefonu na řídítkách kola nebo motocyklu. Během jízdy bude telefon pěkně na očích a umožní vám bezpečně využívat GPS navigaci, sportovní aplikace nebo hudební přehrávač. Hlavní předností držáku Bikee 2 oproti ostatním držákům na kolo je možnost rychle a snadno odepnout horní část držáku i s připnutým telefonem od základny. Pohodlně si tak vezmete telefon s sebou při jakékoliv zastávce či... Celý popis

Koupit za 359 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Univerzální držák s odnímatelným systémem FIXED Bikee 2 je ideálním doplňkem pro uchycení vašeho mobilního telefonu na řídítkách kola nebo motocyklu.
Během jízdy bude telefon pěkně na očích a umožní vám bezpečně využívat GPS navigaci, sportovní aplikace nebo hudební přehrávač.
Hlavní předností držáku Bikee 2 oproti ostatním držákům na kolo je možnost rychle a snadno odepnout horní část držáku i s připnutým telefonem od základny. Pohodlně si tak vezmete telefon s sebou při jakékoliv zastávce či odpočinku, kdy se od kola vzdálíte. Po konci pauzy jednoduše přicvaknete přenosnou část držáku zpět na základnu umístěnou na řídítkách, zajistíte pootočením a můžete znovu vyrazit na cestu.
Tvar silikonových poutek pro uchycení telefonu je navržen tak, aby u daných telefonů nijak nebránil používání FaceID, Swipe i čtečce otisků prstů.
Silikonové poutka držáku se dokonale přizpůsobí velikosti vloženého telefonu, jsou schopná bezpečně udržet všechny zařízení s úhlopříčkou 4 - 6,5 palců.
Rotační základna držáku umožní natočit telefon do horizontální i vertikální polohy.

Vlastnosti:

- odnímatelný držák telefonu na kolo nebo motocykl

- univerzální provedení pro všechny typy telefonů o velikosti 4 - 6,5''

- intuitivní systém odepnutí hlavy držáku i s připnutým telefonem

- umožní bez problémů používat funkce FaceID, Swipe i čtečku otisků prstů

- vyroben z kombinace jemného a flexibilního silikonu a základny z tvrzeného plastu

- možnost natáčení telefonu v držáku o 360°

- univerzální velikost pro všechny průměry řídítek

- pevné uchycení základny držáku pomocí utahovacího mechanismu

- pevně drží vložený telefon při všech otřesech, neprokluzuje a tlumí nárazy

- rozměry 13 x 6,5 x 6 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fixed
Barva černé
Typ držáku na kolo, motorku
Natočení ano