TPU gelové pouzdro FIXED slouží jako jednoduchá, ale přesto efektivní ochrana vašeho chytrého telefonu Apple iPhone. Pouzdro je vyrobeno z odolného a ohebného TPU materiálu přesně na míru daného zařízení. Díky přesně padnoucím výřezům nezakrývá konektory na sluchátka a nabíjení. Chrání boční a zadní části vloženého přístroje nejen před poškrabáním a případnými pády, ale také před usazováním nečistot. Gelové pouzdro je v plně transparentním provedení, tudíž nechá vyniknout originálnímu designu vašeho... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

TPU gelové pouzdro FIXED slouží jako jednoduchá, ale přesto efektivní ochrana vašeho chytrého telefonu Apple iPhone. Pouzdro je vyrobeno z odolného a ohebného TPU materiálu přesně na míru daného zařízení. Díky přesně padnoucím výřezům nezakrývá konektory na sluchátka a nabíjení. Chrání boční a zadní části vloženého přístroje nejen před poškrabáním a případnými pády, ale také před usazováním nečistot. Gelové pouzdro je v plně transparentním provedení, tudíž nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrabáním. Pro maximální ochranu telefonu je však vhodné doplnit pouzdro sklem na displej.
Prodej gelových pouzder FIXED pro smartphone Apple iPhone je realizován po jednotlivých baleních. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: ostatní
materiál upřesnění: TPU (termoplastický polyuretan)
typ / druh zboží: pouzdra, obaly, kryty na mobil a tablet
výrobce / dovozce: FIXED
značka / značení výrobce: Apple iPhone
provedení, specifické vlastnosti: plně transparentní pouzdro na mobilní telefon
charakteristika produktu: protiskluzové provedení pro bezpečnější držení telefonu
určeno zejména pro: mobilní telefony Apple iPhone
záruka: 2 roky
poznámka: vyrobeno přesně na míru telefonu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce FIXED
Barva čiré
Materiál plast
Pro značku Apple
Přihrádka na kreditky ne
Model telefonu Apple iPhone 12