Outdoorová a bushcraftová bunda sahající přes boky z G-1000 Lite, kapuce a výztuhy ramenou z G-1000. Dvě vertikální náprsní kapsy a dvě boční kapsy. Atraktivní, outdoorová bunda sahající přes boky s prodlouženým zadním dílem a pevnou, nastavitelnou kapucí. Pohodlná jak pro trekking tak pro jízdu na kole do a z práce. Vyrobená z G-1000 Lite a z G-1000 Original na kapuci a ramenou. Materiál nabízí ochranu před větrem a deštěm, další impregnací lze tyto vlastnosti dovést k dokonalosti. Dvě vertikální... Celý popis

Koupit za 9 171 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Outdoorová a bushcraftová bunda sahající přes boky z G-1000 Lite, kapuce a výztuhy ramenou z G-1000. Dvě vertikální náprsní kapsy a dvě boční kapsy.
Atraktivní, outdoorová bunda sahající přes boky s prodlouženým zadním dílem a pevnou, nastavitelnou kapucí. Pohodlná jak pro trekking tak pro jízdu na kole do a z práce. Vyrobená z G-1000 Lite a z G-1000 Original na kapuci a ramenou. Materiál nabízí ochranu před větrem a deštěm, další impregnací lze tyto vlastnosti dovést k dokonalosti. Dvě vertikální náprsní kapsy a dvě boční kapsy, všechny opatřené chlopněmi. Obousměrný zip vpředu s ochrannou légou a drukem na spodním okraji, na prsou a u brady. Stahování spodního okraje a druky na manžetách rukávů.
Parametry bundy:

Ekologické informace
Impregnace bez fluorocarbonů

Materiál
G-1000 Original: 65% polyester a 35% Bavlna, G-1000 Lite (65% polyester, 35% bavlna)

Váha
610 g
Zobrazit více

Parametry

Značka Fjällräven
Barva šedá
Materiál 65% polyester 35% bavlna
Hmotnost 610 g
Funkční ano
Nepromokavé ano