Flexi vodítko Design pásek

93 %
(46 hodnocení)

Chcete svého psího parťáka venčit na 5m dlouhém vodítku? U dlouhých vodítek je velikou nevýhodou to, že vám zabere obě ruce - v jedné držíte smotané celé vodítko a v druhé korigujete svého psa. U samonavíjecího vodítka vám stačí jen jedna ruka a pejsek může spokojeně běhat až 5m daleko a vy ho máte stále pod kontrolou. Flexi Black Design M růžový pásek 5m bude vaším skvělým každodenním pomocníkem. Moderní ergonomický design, komfortní pružinový brzdový systém, lankové či páskové provedení a zdokonalené... Celý popis

Koupit za 292 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chcete svého psího parťáka venčit na 5m dlouhém vodítku? U dlouhých vodítek je velikou nevýhodou to, že vám zabere obě ruce - v jedné držíte smotané celé vodítko a v druhé korigujete svého psa. U samonavíjecího vodítka vám stačí jen jedna ruka a pejsek může spokojeně běhat až 5m daleko a vy ho máte stále pod kontrolou.

Flexi Black Design M růžový pásek 5m bude vaším skvělým každodenním pomocníkem.

Moderní ergonomický design, komfortní pružinový brzdový systém, lankové či páskové provedení a zdokonalené vedení pásku. Toto vše nabízí samonavíjecí vodítka Flexi z řady Black Design. Lze doplnit o Multi Box a LED světlo. Kvalita, komfortní ovládání a inovativní design jen podtrhují dokonalost vodítek Flexi. Všechna Flexi vodítka tak potěší každého psa i jeho páníčka.

Proč je Flexi Black Design M prima?
- moderní design
- komfortní brzdový systém
- zdokonalené vedení pásku
- kvalitní
- pohodlné

Vhodné pro psy do 25kg

Víte že?
Více než 300 zaměstnanců ručně vyrábí všechna flexi vodítka v závodě v Bargteheide nedaleko Hamburgu v Německu. Denně se zde vyrobí desítky tisíc vodítek a exportují se do více než 90 zemí po celém světě?
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flexi
Typ vodítka samonavíjecí
Šířka vodítka 1 cm
Materiál plastové