Flexi vodítko Vario Pásek

92 %
(19 hodnocení)

Flexi Vario jsou samonavíjecí vodítka nové generace. Mezi klíčové vlastnosti nové generace samonavíjecích vodítek flexi Vario patří především krátký zdvih rychlobrzdy. Unikátní design se spojil s maximálním komfortem užívání a praktičností. Vodítko je vybaveno tlačítky pro momentální fixaci délky vodítka i stálé zafixování bez nutnosti držení tlačítka. Velmi pohodlné pogumované madlo padne do ruky.  - Vodítko s páskem 8 m - Pro psy velkých plemen do 50 kg váhy - Měkká rukojeť – možnost nastavit... Celý popis

Koupit za 257 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Flexi Vario jsou samonavíjecí vodítka nové generace. Mezi klíčové vlastnosti nové generace samonavíjecích vodítek flexi Vario patří především krátký zdvih rychlobrzdy.

Unikátní design se spojil s maximálním komfortem užívání a praktičností.

Vodítko je vybaveno tlačítky pro momentální fixaci délky vodítka i stálé zafixování bez nutnosti držení tlačítka. Velmi pohodlné pogumované madlo padne do ruky. 

- Vodítko s páskem 8 m

- Pro psy velkých plemen do 50 kg váhy

- Měkká rukojeť – možnost nastavit rukojeť na každou ruku

- Krátký zdvih brzdového systému

- Chromovaná karabina

- Multi-belt link system – vyměnitelný koncový pásek

- Váha vodítka cca 510 g

 
Doplňky Flexi Vario zakoupíte také v našem eshopu:

- Multi-Box na pamlsky/sáčky - Plastový box na pamlsky nebo na sáčky na trus

- Led Lighting světlo - Flexi Vario Vám umožní být při venčení dobře vidět díky připevnění výkonného LED světla, které v přední části výborně svítí a v zadní části má červené diody, které blikají. V šeru si tak posvítíte na pejska a cestu a zároveň budete skvěle vidět. 

- Pružné prodloužení Soft Stop - Většinu délky prodĺoužení tvoří smrštěné gumové lanko ukryté v nylonovém obalu. Takže když pejsek nebo vy zastavíte, změníte směr, prodloužení absorbuje jinak silné škubnutí, které není příjemné.

- Led Flash blikající prodloužení -  Většinu délky prodĺoužení tvoří svítící pásek na nylonovém popruhu. Baterie je schovaná v malé krabičce na prodloužení. Svítící část je ideální pro procházky po městě a u silnice, je silně svítící a nikdo Vás tak v šeru a tmě nepřehlédne. 

- Rozdvojka Duo Belt - Flexi Vario rozdvojka se vyrábí ve stejných barvách jako vodítka Flexi Vario. Rozdvojka je opatřena reflexními pruhy.

 

Doplňky nejsou součástí vodítka.

Tato originální německá vodítka jsou oceňována za design a kvalitu po celém světě. Všechna vodítka Flexi jsou vyráběna v německé fabrice v Bargteheide u Hamburku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Flexi
Typ vodítka samonavíjecí
Materiál plastové