Flo-pak BIO

90 %
(2 hodnocení)

Flo-pak je jedním z mála výplňových materiálů, který během přepravy špičkově ochrání i těžké zboží a předměty složitých tvarů. Flo-pak stačí nasypat na dno krabice a poté "obsypat" zasílaný předmět ze všech stran. Jednotlivé "chipsy" ve tvaru osmičky jsou pružné, takže se do sebe zaklíní a zafixují předmět pevně na místě. Flo-pak je lehký, čistý a BIO verzi také šetrný k životnímu prostředí. Jeho nevýhodou je vyšší cena, pro snížení nákladů doporučujeme přejít na oblíbené papírové výplně. Flo-pak... Celý popis

Koupit za 858 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Flo-pak je jedním z mála výplňových materiálů, který během přepravy špičkově ochrání i těžké zboží a předměty složitých tvarů.
Flo-pak stačí nasypat na dno krabice a poté "obsypat" zasílaný předmět ze všech stran. Jednotlivé "chipsy" ve tvaru osmičky jsou pružné, takže se do sebe zaklíní a zafixují předmět pevně na místě.
Flo-pak je lehký, čistý a BIO verzi také šetrný k životnímu prostředí. Jeho nevýhodou je vyšší cena, pro snížení nákladů doporučujeme přejít na oblíbené papírové výplně.
Flo-pak výplň je univerzálně použitelná do všech krabic. Obzvlášť se flo-pak hodí na balení citlivé elektroniky, protože je bezprašný a antistatický.
Výplňový materiál Flo-pak prodáváme ve 2 variantách:

Flo-pak standard GREEN – tělíska mají tvar osmiček, jsou vyrobená ze 100% recyklovaného a 100% znovu recyklovatelného polystyrenu
Flo-pak BIO – tělíska mají tvar uzavřených osmiček a jsou šetrná k životnímu prostředí, protože jsou vyrobená z přírodního škrobu, rozpustná ve vodě a kompostovatelná do 6 měsíců (ověřeno ekologickým certifikátem Seedling)

Přestože se flo-pak řadí podle našeho srovnání výplní k těm dražším, má největší schopnost (spolu s bublinkovou fólií) ochránit zboží před rozbitím. Balení veškerých zásilek, které se mohou při nárazu poškodit
Zobrazit více