Flow Fenix 22/23

0 %
(0 hodnocení)

Flow Fenix je vázání s odklopnou patkou pro snadné nastupování. Je to středně tuhé vázání pro univerzální použití. Obsahuje funkce vyšších modelů za příznivou cenu. Pohodlné ráčny s pojistkou, nakloněnou základnu, strap co se při odklopení vázání otevře. Vázání Flow Fenix black 22/23 Velikost L z kategorie Flow . Komfortní vázání našlapané funkcemi za dobrou cenu. Navržený pro sjezdovku i trikovou jízdu, ale dobře poslouží kdekoliv. Baseplate Glass-filled Nylon, Asym Rockered Axis-Series - tento... Celý popis

Koupit za 4 666 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Flow Fenix je vázání s odklopnou patkou pro snadné nastupování. Je to středně tuhé vázání pro univerzální použití. Obsahuje funkce vyšších modelů za příznivou cenu. Pohodlné ráčny s pojistkou, nakloněnou základnu, strap co se při odklopení vázání otevře. Vázání Flow Fenix black 22/23 Velikost L z kategorie Flow . Komfortní vázání našlapané funkcemi za dobrou cenu. Navržený pro sjezdovku i trikovou jízdu, ale dobře poslouží kdekoliv.
Baseplate

Glass-filled Nylon, Asym Rockered Axis-Series - tento baseplate je zábavný a responzívny, se střední flexí vhodnou do všech terénů bez přílišné tuhosti.

Hiback

Asym Uniback Axis-Series - vytvořen pro vyváženou podporu a pohodlí, dokonale se pripôsobí konturám bot a jízdním úhlem. Zcela nová řada AXIS Asym UniBack má podpůrný záda s odpouštějícím bočním flexem.

Strapy

ExoFrame Fusion Powerstrap - 3D tvarovaný strap s nízkou hmotností pro ještě lepší přizpůsobení a přenos energie
Active Strap Technology - unikátní technologie funguje velmi jednoduše tak, že při odklopení patky se zároveň vysune dopředu nártový strap a uvolní tak místo vaší noze. Při vrácení patky do svislé polohy se vrátí i strep na své místo a pevně obemkne vaši botu.

Přezky

LSR Locking Slap Ratchets - inovativní přezky vám nabízejí nové možnosti jednoduchého utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Disk

Nylon Offset multidisk - kompatibilní s   4HP + 3HP + Channel inserty * V případě montáže vázání na systém Channel (Burton, Endeavor) je třeba použít speciální šrouby M6 x 13 mm, které nejsou součástí balení.

Tuhost vázání

6/10 celková tuhost. Tuhost špička - pata 5/10, tuhost do strany 5/10.
Zobrazit více

Bazarové nabídky