Flow Juno 22/23

0 %
(0 hodnocení)

Snowboardové vázání se sklopnou patkou pro holky, vhodné pro začátečnice i pokročilejší jezdkyně. Středně tuhé vázání, které odpustí chyby zrychlí nastupování, takže si můžeš užít více jezdění a méně zapínání. Vázání nastavíš jednou a jezdíš celý den. Vázání Flow Juno white 22/23 Velikost S z kategorie Flow . Flow JUNO je pohodové dámské vázání pro začátečnici, která se chce rychle zlepšovat. Obsahuje ty nejdůležitější funkce Flow vázání, aby odstranila otravné zapínání vázání po každé jízdě. Velkými... Celý popis

Koupit za 4 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Snowboardové vázání se sklopnou patkou pro holky, vhodné pro začátečnice i pokročilejší jezdkyně. Středně tuhé vázání, které odpustí chyby zrychlí nastupování, takže si můžeš užít více jezdění a méně zapínání. Vázání nastavíš jednou a jezdíš celý den. Vázání Flow Juno white 22/23 Velikost S z kategorie Flow . Flow JUNO je pohodové dámské vázání pro začátečnici, která se chce rychle zlepšovat. Obsahuje ty nejdůležitější funkce Flow vázání, aby odstranila otravné zapínání vázání po každé jízdě. Velkými ráčnami si dotáhneš vázání jak je potřeba a zajistíš je pojistkou. Pak jen pomocí sklopné patky nastupuješ a vystupuješ jak je potřeba.
Baseplate

Glass-filled Nylon, Asym Rockered Axis-Series - poskytuje stabilitu a snadný přístup, přímý a vyvážený přenos energie.

Hiback

Glass-filled Nylon, Asym UniBack Axis-Series - dodávají rovnováhu podpory a pohodlí, a dokonale sednou konturám boty a jízdních úhlů. Zcela nová řada AXIS Asym UniBack má podpůrnou patku s více odpouštějící boční flexí.

Strapy

Fusion ComfortFit Powerstrap - pohodlný strap se skvělým uchycením pro větší pohodlí a kontrolu.
Active Strap Technology - Série AXIS také nabízí pohodlí technologie Active-Strap, přičemž popruhy automaticky zvednou nebo utáhnou zpět při otevření nebo zavření Hiback, takže nyní je vyzouvání z Flow vázání ještě jednodušší.

Přezky

LSR Locking Slap Ratchet - inovativní přezky vám nabízejí nové možnosti jednoduchého utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Disk

Nylon Offset multidisk - 4HP + 3HP + Channel * V případě montáže vázání na systém Channel (Burton, Endeavor) je třeba použít speciální šrouby M6 x 13 mm, které nejsou součástí balení.

Tuhost vázání

5/10 střední tuhost, 4/10 ve směru špička pata, 4/10 ve směru do boku

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky