Pozor na levné napodobeniny vysílačů FLy Sky - všechny naše Fly Sky produkty jsou výhradně originaly přímo od výrobce a jejich kvalitu nelze slučovat s kvalitou těchto levnějších napodobenin. Tudíž vám můžeme nabídnout tu nejnižší cenu originálního produktu. RC vysílačka Flysky FS-GT2E Balení RC soupravy obsahuje vysílačku, přijímač FS-A3, párovací propojku a anténní brčko):   Pohledy ze čtyř stran na vysílačku:   Prostor pro čtyři články AA v noze vysílačky:   Ovládací panel vysílačky - vypínač... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pozor na levné napodobeniny vysílačů FLy Sky - všechny naše Fly Sky produkty jsou výhradně originaly přímo od výrobce a jejich kvalitu nelze slučovat s kvalitou těchto levnějších napodobenin. Tudíž vám můžeme nabídnout tu nejnižší cenu originálního produktu.

RC vysílačka Flysky FS-GT2E
Balení RC soupravy obsahuje vysílačku, přijímač FS-A3, párovací propojku a anténní brčko):
 

Pohledy ze čtyř stran na vysílačku:
 

Prostor pro čtyři články AA v noze vysílačky:
 

Ovládací panel vysílačky - vypínač (OFF-POWER-ON), knoflíky trimů kanálu řízení a plynu (ST.TRIM a TH.TRIM), omezení výchylek na kanálu řízení (ST.DR), kontrolky R.LED (rudá - napájení) a G.LED (zelená - párování, provoz a stav baterky), přepínače reverzu kanálů plynu a řízení (ST.REV a TH.REV), párovací tlačítko (BIND):
 

 
Parametry vysílačky
- počet kanálů 2 - pásmo 2,4GHz - přenosový systém AFHDS 2A - RF výkon
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Fly Sky
Provedení volantové