FootJoy GTxtreme

97 %
(6 hodnocení)

FootJoy GTxtreme Cadet pánská golfová rukavice Pánská golfová rukavice v bílé barvě, vyrobená z pružného a prodyšného materiálu. Součástí rukavice je kovové markovátko. Rozdíl mezi velikostí CADET a REGULAR Protože má každý hráč jinou velikost prstů a dlaně, rozhodl se Titleist vyhovět všem. Vyrobil dva různé modely, a to REGULAR a CADET. Regular rukavice (jinak standardní rukavice) jsou vyrobeny a vhodné hlavně pro hráče, kteří mají prsty přiměřené vůči dlani. Cadet rukavice jsou však navrženy... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

FootJoy GTxtreme Cadet pánská golfová rukavice
Pánská golfová rukavice v bílé barvě, vyrobená z pružného a prodyšného materiálu. Součástí rukavice je kovové markovátko.
Rozdíl mezi velikostí CADET a REGULAR
Protože má každý hráč jinou velikost prstů a dlaně, rozhodl se Titleist vyhovět všem. Vyrobil dva různé modely, a to REGULAR a CADET. Regular rukavice (jinak standardní rukavice) jsou vyrobeny a vhodné hlavně pro hráče, kteří mají prsty přiměřené vůči dlani. Cadet rukavice jsou však navrženy pro hráče, kteří mají prsty kratší a širší dlaně. Díky rozlišení těchto velmi důležitých parametrů pro správný výběr rukavice, vyrobil Titleist rukavice, které padnou opravdu každému.

Možnost...
Zobrazit více

Parametry

Výrobce FootJoy
Druh rukavice
Určeno pro pro muže