Svetr pro psy i fenky FMD – ALPINE ForMyDogs ALPINE je měkoučký pletený svetr pro psy i fenky vyrobený ze 100% akrylu. Skvěle poslouží k ochraně citlivých a bezsrstých plemen psů před chladnějším počasím a suchou zimou. Svetr se navléká přes hlavu a díky své pružnosti se dokonale přizpůsobí. Svetr je vhodný pro všechna plemena psů na procházky v chladném suchém počasí, pro stárnoucí psy i jako spodní vrstva oblečení např. pod pláštěnku. - Model: FMD ALPINE. - Určení: obleček pro psy i fenky... Celý popis

Koupit za 329 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Svetr pro psy i fenky FMD – ALPINE

ForMyDogs ALPINE je měkoučký pletený svetr pro psy i fenky vyrobený ze 100% akrylu. Skvěle poslouží k ochraně citlivých a bezsrstých plemen psů před chladnějším počasím a suchou zimou. Svetr se navléká přes hlavu a díky své pružnosti se dokonale přizpůsobí.

Svetr je vhodný pro všechna plemena psů na procházky v chladném suchém počasí, pro stárnoucí psy i jako spodní vrstva oblečení např. pod pláštěnku.

- Model: FMD ALPINE.

- Určení: obleček pro psy i fenky malých až středních plemen.

- Barva: fialová.

- Péče: lze prát v pračce – jemný cyklus, studená voda (30 °C), nanamáčet, neždímat, nesušit v blízkosti zdrojů tepla (radiátory apod.).

- Materiál: 100% akryl.

FOTOGALERIE (kliknutím zvětšíte)

 

 
Jak správně změřit psa

 

Jediným pravidlem je měřit psa ve stoje, ideálně látkovým krejčovským metrem. K naměřené hodnotě nepřičítejte žádné cm navíc jako rezervu – jednotlivé velikosti oblečků jsou přizpůsobeny specifické anatomii typických zástupců plemen a s určitou rezervou se počítá už při jejich šití.

-
Délka zad

Psa měřte ve stoje. Přiložte metr ke hřbetnímu hrbolku – kohoutku, a kopírujte tělo psa až ke kořeni ocasu. Pokud nemůžete přesně najít kohoutek, využijte jednoduchou pomůcku: nasaďte psovi obojek více „na volno“, na krku ho přidržte a na zádech ho nechte spadnout volně na hřbet. Za kohoutek pak berte právě to místo, kde se dotýká hřbetu.

Délka zad je jednoduše vzdálenost od kohoutku ke kořeni ocasu. Hřbetní hrbol – kohoutek, je nejvyšší místo hřbetu psa, teprve za ním začíná krk a hlava. Kořen ocasu určíte nejlépe zvednutím ocásku nahoru.

-
Obvod hrudníku

Psa opět měřte ve stoje. Metr přiložte hned za přední packy a kopírujte nejširší obvod hrudního koše.

 

Tabulka velikostí svetrů FMD:
(při objednávce více ks od jedné velikosti nás prosím předem kontaktujte pro ověření dostupnosti)

Velikost
Délka zad
Příklady plemen

8/XXS–10/XS
20 cm
yorkšír, maltézský psík, čivava

10/XS–12/S
25 cm
čivava, pomeranian, papillon, pudl, TOY plemena

12/S–14/M
29 cm
čivava, špic, trpasličí pudl, griffon

14/S–16/L
36 cm
TOY špic, TOY pudl, griffon, čínský chocholatý pes

16/L–18/XL
39 cm
čínský chocholatý pes, špic, malý knírač, foxteriér

18/XL–20/XXL
42 cm
čínský chocholatý pes, špic, malý knírač, foxteriér, kokršpaněl

 
Zobrazit více