Ford Focus 05 combi ofuky

98 %
(4 hodnocení)

Ofuky - deflektory pro automobil Ford Focus . Sada obsahuje 4ks přesných ofuků na přední a zadní okna vč. sady montážních plíšků ( pozn. není u každého modelu podmínkou). Popis: Protiprůvanové plexi, ofuky oken či chcete-li deflektory jsou určeny pro daný model vozu. Umožňují u stojícího vozidla ponechání pootevřených oken i za nepříznivého počasí. Při jízdě s pootevřeným či otevřeným oknem zabraňují nepříjemnému proudění vzduchu na cestující. V neposlední řadě se jedná o designový doplněk pro... Celý popis

Koupit za 778 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ofuky - deflektory pro automobil Ford Focus . Sada obsahuje 4ks přesných ofuků na přední a zadní okna vč. sady montážních plíšků ( pozn. není u každého modelu podmínkou).

Popis:

Protiprůvanové plexi, ofuky oken či chcete-li deflektory jsou určeny pro daný model vozu. Umožňují u stojícího vozidla ponechání pootevřených oken i za nepříznivého počasí. Při jízdě s pootevřeným či otevřeným oknem zabraňují nepříjemnému proudění vzduchu na cestující. V neposlední řadě se jedná o designový doplněk pro každý vůz. Ofuky pro Ford model Focus jsou vyrobeny v elegantním kouřově zatmaveném provedení.

Výběr ofuků:

Překontrolujte prosím pečlivě značku, model, provedení a rok výroby auta, na které ofuky objednáváte, aby vše bylo shodné s názvem nabízeného zboží. V některých případech se modelové řady rokem výroby překrývají a je třeba i na to brát zřetel. V případě pochybností volejte, nebo pište , rádi Vám poradíme.

Pozn.: Zadní ofuky výrobce samostatně nenabízí, tudíž je nelze samostatně dokoupit, proto prosíme již při výběru vyhodnoťte zda Vám skutečně stačí pouze přední, nebo raději zvolíte variantu na celé auto.

Instalace ofuků:

? před instalací přiložte nerozbalené ofuky k obvodu oken a překontrolujte, zda je tvar ofuků shodný s tvarem rámu dveří, pod který se budou ofuky instalovat

? stáhněte okna až na doraz dolů a očistěte nejlépe odmašťovacím prostředkem prostor, kam se budou ofuky instalovat (pozor nepoužívejte k odmaštění látky, které by mohly poškodit těsnění oken)

? sejměte z oboustranné lepicí pásky krycí vrstvu a poté můžete začít samotnou montáž

? postup montáže naleznete na instruktážním videu Instalační video-manuál

? pokud si na instalaci nevěříte, doporučujeme navštívit autoservis

Parametry specifikace:

Určeno pro: Ford Focus 5D 2005- combi přední a zadní okna

Výrobce: Heko (PL)

Materiál: plexisklo

Počet kusů: 4ks

Atest: ITC 01 144
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Heko